عرضه سری آیفون 14 با مشکلاتی مواجه شد!

iphoneطبق اخباری که از تحلیلگر Ming-Chi Kuo منتشر شده، برخی از تامین‌کنندگان اپل برای پنل و رم سری آیفون 14 با مشکلات کیفی مواجه شده‌اند اما این موضوع تاثیر محدودی بر تولید انبوه این گوشی دارد؛ چرا که غول فناوری کوپرتینویی تامین‌کنندگان سری آیفون 14 خود را متنوع کرده است تا از تاخیر در عرضه به دلیل کمبود قطعات جلوگیری کند.

لنز Genius؛ عامل تاخیر در عرضه سری آیفون 14

طبق گزارش جدیدی از تحلیل‌گر اپل، یکی دیگر از تامین‌کنندگان اپل، Genius، با مشکلات کیفی مواجه است که این بار مربوط به لنز دوربین عقب این گوشی است. Kuo می‌گوید یکی از لنزهای عقب آیفون 14 جنیوس احتمالاً از مشکلات کیفیت پوشش و ترک رنج می‌برد که باعث شد اپل حدود ۱۰ میلیون سفارش لنز را به لارگان منتقل کند تا از تاخیر در ارسال آیفون 14 جلوگیری کند، چرا که این شرکت تایوانی قادر به پر کردن شکاف عرضه این گوشی می‌باشد.

عرضه سری آیفون 14 با مشکلاتی مواجه شد!این تحلیلگر ادعا می‌کند که Genius باید بتواند مشکل ترک خوردگی پوشش را ظرف دو ماه برطرف کند و اگر این کار را انجام ندهد، لارگان سفارشات بیشتری از اپل برای لنزها دریافت خواهد کرد.

انتظار می‌رود اپل در ماه سپتامبر (شهریور ماه) از سری آیفون 14 رونمایی کند که طبق شایعات از چهار مدل – آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس تشکیل شده است و همچنین نسخه مینی وجود نخواهد داشت. اگر اپل با مشکلی در عرضه مواجه نشود که بر تولید انبوه تأثیر بگذارد، خط تولید سری آیفون 14 طبق برنامه به فروش خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید