اپل تاخیر سیستم عامل iPadOS 16 را تایید کرد!

اپل تاخیر سیستم عامل iPadOS 16 را تایید کرددر ابتدای این ماه، شایعه‌ای منتشر شد که ادعا می‌کرد، برای اولین بار، اپل نسخه iPadOS را از نسخه iOS در سال جاری جدا می‌کند و سیستم عامل iPadOS 16 را حدود یک ماه پس از iOS 16 عرضه می‌کند.

امروز خود اپل این را تایید کرده است و در بیانیه‌ای که به TechCrunch ارائه شده است، این شرکت در مورد سیستم عامل iPadOS 16 چنین گفت:

امسال سال بزرگی برای iPadOS است. ما به‌عنوان پلتفرم خود با ویژگی‌هایی که به‌طور خاص برای آیپدها طراحی شده‌اند، این انعطاف‌پذیری را داریم که iPadOS را طبق برنامه زمانی خودش ارائه کنیم. پاییز امسال، iPadOS پس از iOS، به عنوان نسخه 16.1 در یک به‌روزرسانی نرم‌افزار رایگان عرضه می‌شود.

 شایعه فوق از ابتدای ماه اوت، ویژگی جدید چندوظیفه‌ای Stage Manager را عامل تاخیر می‌دانست که تنها بر روی آیپدهایی با تراشه‌های Apple M در دسترس خواهد بود.

اپل تاخیر سیستم عامل iPadOS 16 را تایید کرد! - gsmarena 001در همین حال، اپل نسخه بتای iPadOS 16.1 را به توسعه دهندگان ارائه کرده است. این اولین باری خواهد بود که نسخه 1.1 به جای نسخه 0.0 راه‌اندازی می‌شود، بنابراین به نظر می‌رسد که سال عرضه نرم افزار تبلت اپل است.

با این حال، iOS و iPadOS ممکن است با انتشار iOS 16.1 همزمان با iPadOS 16.1 دوباره همگام شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید