اپل در حال مونتاژ تیم طراحی تراشه جدید در جنوب کالیفرنیا است

تراشه جدید

بیش از ۹ ماه پس از اعلام کارخانه جدید طراحی تراشه جدید مستقر در مونیخ، اپل شروع به استخدام مهندسان با تجربه در زمینه تراشه جدید نیمه هادی بی‌سیم در ایروین، کالیفرنیا کرده است. گزارش اخیر بلومبر توسعه را تأیید می‌کند و مشخص می‌کند که اپل به دنبال افرادی با تجربه در بخش بلوتوث و نیمه هادی‌های Wi-Fi، رادیوهای بی‌سیم، مدارهای فرکانس رادیویی و طراحی سیستم‌های بی‌سیم روی یک تراشه است.

مونتاژ تیم طراحی تراشه جدید در جنوب کالیفرنیا

مونتاژ تیم طراحی تراشه جدید در جنوب کالیفرنیا نشانه واضح دیگری است مبنی بر اینکه اپل سخت کار می‌کند تا از مودم‌های کوالکام دور شود و می‌خواهد تراشه جدید بی سیم داخلی خود را برای محصولات آینده توسعه دهد.

بر اساس گزارش جدید، توسعه شرکت اپل ایروین هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و قصد دارد حضور خود را به تدریج افزایش دهد. به غیر از توسعه‌های ارواین و مونیخ، اپل همچنین شروع به راه‌اندازی دفاتر تراشه در سراسر ایالات متحده در پورتلند، اورگان، آستین، تگزاس و اورلاندو، فلوریدا و همچنین در خارج از ایالات متحده در حیفا و هرتزلیا در اسرائیل کرده است. این مکان‌ها تصادفی نیستند، زیرا به صورت استراتژیک در حیاط خلوت تامین‌کنندگان تراشه‌های موجود مانند Intel، AMD و Infineon Technologies AG قرار گرفته‌اند. همچنین انتظار می‌رود اپل برنامه های توسعه تراشه خود را در ماساچوست و ژاپن گسترش دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید