اپل رویداد Unleashed را برای ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) اعلام کرد

رویداد Unleashedاپل امروز دعوتنامه‌هایی را برای رویداد Unleashed خود که روز دوشنبه ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) برگزار می‌شود، ارسال کرد. طبق معمول، در دعوت‌ها و اعلامیه‌ها هیچ اشاره‌ای مستقیم یا مبهم به موضوع رویداد نشده است.

با این حال، اگر تاریخ نشانه‌ای باشد، رویداد Unleashed، همانطور که نامیده می‌شود، احتمالا مربوط به طیف وسیعی از رایانه‌های Mac این شرکت خواهد بود. مورد انتظارترین معرفی، مربوط به رونمایی از نسل بعدی پردازنده‌های سری M مبتنی بر ARM این شرکت است.

iMac features all-new design in vibrant colors, M1 chip, and 4.5K Retina  display - Apple

در کنار پردازنده جدید، به احتمال زیاد اپل در رویداد Unleashed مدل‌های جدید Mac را معرفی می‌کند. محتمل‌ترین محصول یک مک بوک پرو ۱۶ اینچی جدید با جانشین M1 است، اگرچه ایده یک مک مینی به روز شده نیز منطقی است.

همچنین به احتمال زیاد ما به نسل بعدی Mac Pro نیز حداقل یک نگاه اجمالی خواهیم داشت. به هر حال، اپل دو سال پیش گفته بود که انتقال به پلت فرم ARM را تا پایان سال ۲۰۲۱ تکمیل می‌کند و Mac Pro تنها رایانه‌ای در خط تولید شرکت است که هیچ نوعی مبتنی بر ARM ندارد.

در حالی که شش روز دیگر به زمان رویداد Unleashed باقی مانده، باید منتظر ماند و دید که چه تعداد از این شایعات و نظریه‌ها به ثمر می‌نشیند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید