ایرپاد پرو 2 اپل با تراشه H2 و عمر باتری بیشتر معرفی شد

ایرپاد پرو 2 اپل با تراشه H2 و عمر باتری بیشتر معرفی شداپل مطمئناً زمان زیادی را برای به‌روز‌رسانی ایرپاد پرو صرف کرد اما ما بالاخره ایرپاد پرو 2 را مشاهده کردیم. ایرپاد پرو 2 اپل با پشتیبانی از تراشه H2، یک درایور و آمپلی‌فایر کم اعوجاج جدید را به همراه دارد که می‌تواند طیف وسیع‌تری از فرکانس‌های صدا را پوشش دهد.

ایرپاد پرو 2 اپل با حذف نویز فعال ۲ برابری

ایرپاد پرو 2 اپل با تراشه H2 و عمر باتری بیشتر معرفی شد - gsmarena 004 ۲صدای Spatial – فناوری صدای فراگیر اپل با ویژگی صوتی فضایی شخصی به‌روز شده است و این کار بدین معنی است که به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از آیفون خود، یک پروفایل صدای فضایی شخصی بر اساس شکل و اندازه گوش‌های خود ایجاد کنید.

حذف نویز فعال (ANC)، صدای محاسباتی پیشرفته‌ای را با قرار دادن میکروفون بهینه دریافت می‌کند و اپل ادعا می‌کند که در مقایسه با نسل اول AirPods Pro باید انتظار حذف نویز ۲ برابر بهتر را داشته باشیم. 

شفافیت تطبیقی ​​حالت جدیدی است که نویزهایی با دسی بل بالا را در اطراف شما تشخیص می‌دهد و آن را کنار می‌گذارد – مثلاً یک محل ساخت و ساز در حالی که وقتی دورتر و در یک محیط ساکت‌تر هستید، جلوه‌ صوتی را کاهش می‌دهد. همچنین نقاط کنترل سنسور Force اپل اکنون دارای کنترل‌های لمسی اضافی برای تنظیم صدا هستند.

ایرپاد پرو 2 اپل با تراشه H2 و عمر باتری بیشتر معرفی شد - gsmarena 002 ۳عمر باتری از ۶ ساعت گوش دادن پشتیبانی می‌کند و کیس ۳۰ ساعت شارژ را تامین می‌کند. کیف شارژ جدید به لطف UWB با سرویس Find My سازگار است و همچنین دارای بلندگوی است که می‌تواند صدایی با امواج صوتی بلند را پخش کند تا به شما کمک کند آن را پیدا کنید. این کیس را می‌توان از پورت Lighting یا به صورت بی‌سیم از طریق هر شارژر Qi، شارژر MagSafe یا شارژر اپل واچ شارژ کرد.

ایرپاد پرو 2 اپل ۲۴۹ دلار قیمت خواهد داشت و شما می‌توانید از ۹ سپتامبر در حالی که فروش آزاد شروع می‌شود، سفارش دهید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید