آسیب‌پذیری کاربران اپل Watch هند در برابر فیشینگ

آسیب پذیری کاربران اپل Watch هند در برابر فیشینگ

همه کاربران اپل Watch، به ویژه آنهایی که از نسخه‌های قدیمی‌تر از watchOS 8.7 اپل استفاده می‌کنند، از طریق سازمان نودال آن، CERT-In، یک هشدار از وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند دریافت کرده‌اند که خطرات احتمالی و عمده فیشینگ در هند وجود دارد.

مشکل به قدری جدی است که به مصرف کنندگان توصیه می‌شود در صورت تحت تأثیر قرار گرفتن سریع اقدام کنند. این هشدار به وضوح نشان می‌دهد که هکرها از راه دور در حال حاضر با اهداف مرگبار توجه خود را بر روی اپل Watch متمرکز کرده‌اند زیرا این بخش بیشتر با مسائل امنیتی سایبری مانند فیشینگ و هک سروکار دارد.

آسیب پذیری کاربران اپل Watch هند در برابر فیشینگ

کاربران هندی اپل Watch در معرض فیشینگ

طبق گفته دولت، اپل واچ دارای چندین نقص بوده که به هکرها از راه دور اجازه می‌دهد تا از اقدامات امنیتی دستگاه مورد نظر عبور کنند. تصور می‌شود که هکرها درخواستی را ارسال می‌کنند که به‌طور خاص ساخته شده که به آن‌ها اجازه می‌دهد هر کد دلخواه را اجرا کنند و دسترسی به داده‌های کاربر را امکان‌پذیر کند.

خوشبختانه اپل در حال حاضر آخرین به‌روزرسانی watchOS 8.7 را منتشر کرده است که مشکلات ذکر شده را برطرف می‌کند و مشکلات را برطرف می‌سازد. در نتیجه، صاحبان اپل Watch اکنون ممکن است با به‌روزرسانی WatchOS 8.7 از خود در برابر حملات فیشینگ دفاع کنند.

آسیب پذیری کاربران اپل Watch هند در برابر فیشینگ

در ادامه یک سری نکات است که باید به آن‌ها توجه کنیم:

  • اطمینان حاصل کنید که فقط یک شبکه Wi-Fi در Apple Watch شما فعال است.
  • به برنامه تنظیمات ساعت بروید.
  • پس از انتخاب General روی Software Update کلیک کنید.
  • اگر به‌روزرسانی نرم‌افزار جدیدی در دسترس باشد، پیامی روی صفحه ظاهر می‌شود. پس از انتخاب Install، به دستورات روی صفحه توجه کنید و منتظر بمانید تا یک به‌روزرسانی ظاهر شود.

با آپدیت ساعت اپل واچ این مسئله حل خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید