اپل واچ اسپرت امسال رونمایی خواهد شد

اپل واچ اسپرت امسال رونمایی خواهد شد

بی شک باید اپل واچ را گل سرسبد صنعت گجت‌های پوشیدنی دانست، بخصوص از نظر ردیاب‌های نظارتی سلامت. تاکنون صدها انسان توسط این محصول اپل جان خود را نجات دادند. با این حال طراحی ساعت اپل برای برخی افراد بخصوص ورزشکاران چندان مناسب نیست.

براساس گزارش‌ها شرکت کوپرتینویی تصمیم گرفته اپل واچ اسپرت را در نظر گیرد که سال جاری در کنار نسخه ساده معرفی خواهد شد. مدلی ناهموار که باید آن را به نوعی جان سخت هم دانست. گفته شده این مدل Extreme Sports دیگر شیک نیست و طراحی خاصی دارد.

شاید در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه ساعت‌های هوشمندی با قابلیت‌های ضدآب و متنوع بودیم، اما نیاز است تا اپل مدلی ارائه دهد که بیشتر نیاز یک ورزشکار حرفه‌ای را برآورده می‌سازد. بنابراین اپل واچ اسپرت علاوه بر قابلیت‌های یک اپل واچ ساده، دارای طراحی ناهموار و جان سخت است که در شرایط‌های مختلفی دوام می‌آورد. به نوعی اپل با چنین محصولی به رقیب جدی گارمین بدل خواهد شد.

اپل واچ اسپرت؛ یک گجت پوشیدنی تمام عیار

اپل واچ اسپرت امسال رونمایی خواهد شد

پیشتر پتنتی توسط اپل به ثبت رسید که اپل واچ اسپرت را نشان می‌داد با قابلیت تشخیص فشار آب که بیشتر مناسب شناگران است. بنابراین وجود چنین ویژگی در نسخه اسپرت اپل واچ می‌تواند بسیار کاربردی باشد. نسخه Extreme Sports اپل واچ می‌تواند، در واقع، بهترین ساعت هوشمندی باشد که این شرکت ارائه می‌دهد، حداقل بر اساس جزئیاتی که مارک گورمن از بلومبرگ به اشتراک گذاشته است.

اپل واچ اسپرت ممکن است به جای ظاهری لاستیکی مانند آنچه از دستگاه‌های مقاوم انتظار می‌رود، در جهت مخالف حرکت کند و بزرگترین ارتقاء را در دستگاه‌های پوشیدنی تا کنون ارائه کند، یعنی صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و بدنه فلزی قوی‌تر، همان ارتقاهایی که طرفداران اپل واچ انتظار دارند.

 ظاهراً صفحه نمایش بزرگ‌تر طوری طراحی شده است که به کاربران اجازه می‌دهد اطلاعات بیشتر در مورد سلامتی و تناسب اندام را در یک نگاه مشاهده کنند، هرچند که برای هر برنامه یا واچ فیس نیز مفید خواهد بود. مدل Extreme Sports به جای استفاده از آلومینیوم، ظاهراً دارای بدنه فلزی قوی‌تری است که احتمالاً از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده تا دوام را افزایش دهد. اگرچه در این گزارش ذکر نشده است، اما به احتمال زیاد با بندهای بادوام و ناهموار عرضه خواهد شد.

اپل واچ اسپرت امسال رونمایی خواهد شدسال جاری سه مدل اپل واچ معرفی خواهد شد که علاوه بر نسخه سری 8 و اسپرت، یک گزینه SE جدید هم در کار خواهد بود. البته سری 8 دارای چیپ S8 بوده، چیپی که مشابه S7 است و ارتقا سخت افزاری چشمگیری در کار نیست. به هر حال جهت کسب جزئیات تکمیلی باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید