رندرهای لو رفته Watch Series 8 اپل، هیچ تغییری را در طراحی نشان نداده است

ساعت Apple Watch Series 8 سال آینده با نمایشگر بزرگ‌تر از راه می رسدساعت هوشمند اپل سری ۸ تا سپتامبر آینده (شهریور ۲۰۲۲) وارد بازار نخواهد شد، اما اطلاعات مربوط به آن در حال حاضر در اینترنت منتشر شده است. ماه گذشته شنیدیم که Watch Series 8 در سه اندازه عرضه خواهد شد و اکنون، ما در حال بررسی طراحی رندر CAD Watch Series 8 هستیم که جزئیات آن را آشکار می‌کند.

این رندر بر اساس تصاویر و فایل‌های CAD که توسط منبعی از افراد آشنا با موضوع، جمع‌آوری شده است و به ما می‌گوید که Watch Series 8 آنطور که انتظار می‌رفت با تغییرات اساسی در طراحی همراه نخواهد بود.

رندرهای لو رفته Watch Series 8 اپل، هیچ تغییری را در طراحی نشان نداده است - https specialsدر واقع، تنها تغییر قابل توجهی که مشاهده می‌کنیم این است که Watch Series 8 اپل به جای یکی، یک جفت اسپیکر دارد. همچنین شایان ذکر است که رنگ استفاده شده بخشی از گزارشات درز کرده، نیست اما منبع ادعا می‌کند که Watch Series 8 را در سایه سبز روشن، شبیه به iPad Air دیده است.

در حالی که این تصویر نشان می‌دهد که اپل در حال استفاده‌ دوبارهٔ طراحی قدیمی برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود است، شایعات حاکی از آن است که غول فناوری کوپرتینویی با معرفی ویژگی‌های جدید، آن را جبران خواهد کرد.

رندرهای لو رفته Watch Series 8 اپل، هیچ تغییری را در طراحی نشان نداده است - gsmarena 001 ۷ 1با این حال، هنوز زمان زیادی برای معرفی ساعت هوشمند اپل سری ۸ باقی مانده است و باید دید که آیا اپل ما را با طراحی متفاوت در این رویداد شگفت زده خواهد کرد یا خیر، همانطور که ساعت هوشمند اپل سری ۷ خودنمایی کرد که انتظار می‌رفت اپل این ساعت را با لبه‌های صاف عرضه کند ولی مانند مدل‌های قبلی از لبه‌های منحنی استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید