ساعت اپل واچ سری 8 دارای حالت کم مصرف جدید است

ساعت اپل واچ سری 8 دارای حالت کم مصرف جدید است

ساعت اپل واچ سری 8 دارای حالت کم مصرف جدید است. قبل از WWDC 2022، مارک گورمن، یکی از اعضای تحریریه بلومبرگ، بر اساس منابع خود گزارش داد که اپل در حال کار بر روی یک حالت کم مصرف جدید برای watchOS 9 بوده است. با این حال، watchOS 9 بدون هیچ ویژگی جدیدی در این زمینه معرفی شد. اکنون گورمن با گزارشی مرتبط بازگشته، اما این بار ادعا می‌کند که حالت کم مصرف انحصاری برای ساعت اپل واچ سری 8 جدید خواهد بود.

در آخرین خبرنامه Power On، گورمن فاش کرد که همچنان انتظار دارد یک حالت کم مصرف جدید در اواخر امسال عرضه شود. با این حال، انتظار می‌رود که به جای ویژگی WatchOS 9، حالت کم مصرف جدید به عنوان یکی از ویژگی‌های جدید اپل واچ سری 8 معرفی شود، که احتمالاً اواخر سال جاری معرفی خواهد شد.

مدل‌های فعلی اپل واچ در حال حاضر دارای ویژگی به نام «حالت ذخیره انرژی» هستند. با این حال، همانطور که توسط 9to5Mac توضیح داده شده، این ویژگی تقریباً تمام ویژگی‌های Apple Watch را خاموش می‌کند و فقط زمان صرفه جویی در عمر باتری را نشان می‌دهد. در حالی که این برای مواقع اضطراری کار می‌کند، کاربران باید اپل واچ را مجددا راه اندازی کنند تا به برنامه‌ها و سایر عملکردها دسترسی داشته باشند.

ساعت اپل واچ سری 8 با ویژگی های جدید

طبق گزارش اصلی Gurman، حالت جدید کم مصرف به کاربران این امکان را می‌دهد که از برنامه‌ها و ویژگی‌های اپل واچ بدون مصرف انرژی زیاد استفاده کنند. باید مانند حالت کم مصرف که در iOS و macOS موجود است، کار کند، که اساساً فعالیت‌های پس‌زمینه را به حالت تعلیق در می‌آورد و عملکرد دستگاه را کاهش می‌دهد تا مقداری از عمر باتری را کاهش دهد.

با این حال، همچنین مشخص نیست که چرا اپل این گزینه را به طور انحصاری برای مدل جدید اپل واچ در دسترس نگه می‌دارد، زیرا شایعه شده است که همان تراشه اپل واچ سری 7 را دارد.

بر اساس شایعات اخیر، ساعت اپل واچ سری 8 در مقایسه با سری 7 فعلی یک ارتقاء جزئی خواهد بود. جدا از داشتن مشخصات داخلی مشابه با اپل واچ سری 7 که در حال حاضر با وجود صفحه نمایش بزرگ‌تر بر اساس سری 6 ساخته شده، ساعت اپل واچ سری 8 نیز چنین است. برای حفظ همان طراحی فعلی با نسخه‌های 41 میلی متری و 45 میلی متری.

با این حال، طبق گزارش‌ها، اپل در حال کار بر روی «نسخه جان سخت» ساعت اپل واچ سری 8 با هدف ورزش‌های شدید است. این شرکت همچنین ممکن بوده اپل واچ SE جدید را معرفی کند که همچنان بر اساس طراحی اپل واچ سری 6 با حاشیه‌های بزرگ‌تر اما این بار با همان پردازنده سری 8 خواهد بود.

از آنجایی که امسال ارتقاء سخت افزاری بسیار کم خواهد بود، تعجبی نخواهد داشت که اپل برخی از ویژگی‌های نرم افزاری را منحصراً برای مدل‌های جدید اپل واچ نگه دارد تا فروش را افزایش دهد.

watchOS 9 به‌روزرسانی‌های تدریجی را برای سیستم عامل Apple Watch به ارمغان می‌آورد. این به‌روزرسانی شامل چند واچ فیس جدید، برنامه تمرینی پیشرفته با داده‌های بیشتر، یک برنامه جدید برای یادآوری داروها، بهبود نظارت بر خواب و یک برنامه کامل پادکست است.

اپل واچ سری 4 و کاربران بعدی می‌توانند پاییز امسال به واچ OS 9 آپدیت کنند. توسعه دهندگان اکنون می‌توانند watchOS 9 بتا را امتحان کنند، در حالی که اولین نسخه بتا عمومی در ماه جولای در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید