ساعت اپل واچ سری 7 پرفروش ترین ساعت سه ماهه اول 2022

ساعت اپل واچ سری 7 پرفروش ترین ساعت سه ماهه اول 2022

اپل در حال حاضر پرفروش‌ترین برند گوشی هوشمند، تبلت، هدفون بی‌سیم و بلندگوی هوشمند جهان برای سه ماهه اول 2022 است. اکنون، داده‌های جدید نشان می‌دهد که این شرکت در بازار پرسود ساعت‌های هوشمند نیز جایگاه اول را به لطف ساعت اپل واچ سری 7 به خود اختصاص داده است.

فرانسیسکو جرونیمو، تحلیلگر، اینفوگرافیک کوچکی را در مورد محبوب‌ترین ساعت‌های هوشمند جهان در سه ماهه اول سال به اشتراک گذاشته است و جای تعجب نیست که اپل کاملاً بر این رده بندی صدرنشین است. اپل واچ سری 7، گران‌ترین ساعت هوشمند این برند با قیمت اولیه 399 دلار در ایالات متحده، بین ژانویه تا مارس 2022 به پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان تبدیل شد.

شایعات اولیه به طراحی مجدد کامل لبه‌های صاف اشاره می‌کردند، اما طراحی نهایی اپل واچ سری 7 نشان‌دهنده تغییری متوسط ​​نسبت به سری 6 بود و همان ظاهر کلی را با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و حاشیه‌های باریک متصل کرد.

همانطور که لیست پرفروش‌ترین ساعت‌های هوشمند نشان می‌دهد، اما به نظر نمی‌رسـد این عدم تغییر تقاضا را مختل کند. در واقع، جایگاه اپل در بازار ساعت‌های هوشمند بسیار مستحکم است.

ساعت اپل واچ سری 7 محبوب ترین ساعت جهان

ساعت اپل واچ سری 7 پرفروش ترین ساعت سه ماهه اول 2022

دومین ساعت هوشمند محبوب جهان در سه ماهه اول، یک مدل دیگر اپل واچ است! اپل واچ SE به سرعت به دومین سالگرد خود نزدیک می‌شود، اما قیمت 279 دلاری آن مشتریان را علاقه‌مند نگه داشته است. این مدل طراحی فوق‌العاده بین نسخه چهارم و ششم را ارائه می‌کند، اما بدون برخی از ویژگی‌های برتر مانند پشتیبانی ECG. برای اکثر مشتریان، این بیش از حد کافی است، بنابراین محبوبیت آن بی دلیل نخواهد بود.

فروش این مدل در ماه‌های آینده ثابت است، زیرا اخیراً تعداد کمی از رقبا عرضه شده است، اما فروش نسل فعلی Watch SE در سپتامبر به پایان می‌رسد، زمانی که اپل نسخه نسل دوم را عرضه می‌کند. جزئیات در مورد آنچه که این دستگاه شامل خواهد شد چندان رایج نیست، اگرچه به احتمال زیاد همان طراحی مدل فعلی را با چیپست سریع‎‌تر و برخی از ویژگی‌های اضافی ارائه خواهد داد.

در حالی که ساعت اپل واچ سری 7 و واچ SE عمده فروش ساعت‌های هوشمند اپل را به خود اختصاص دادند، سری 3 ارزان‌تر در نهایت به افزایش سهم بازار این برند به 51.2 درصد در سه ماهه اول 2022 کمک کرد.

اپل واچ سری 3 با قیمت 199 دلار به فروش می‌رسد و در ابتدا سال 2017 عرضه شد. این واقعیت که تقریباً پنج سال از عمر آن می‌گذرد بدان معنا است که این روزها به ندرت توصیه می‌شود، اما همچنان آنقدر محبوب بود که پنجمین ساعت هوشمند پرفروش در سراسر جهان شد.

با این حال، سری 3 به پایان عمر خود نزدیک می‌شود. علی‌رغم اینکه هنوز در فروش است، اپل فراتر از watchOS 8 را پشتیبانی نخواهد کرد. ویژگی‌های watchOS 9 اعلام شده در این هفته را دریافت نخواهد کرد و تقریباً به طور قطع در سپتامبر متوقف خواهد شد.

رتبه سوم به گلکسی واچ 4 سامسونگ تعلق دارد و رتبه چهارم و پنجم گلکسی واچ 4 و 5 است. انتظار داریم با آمدن نسل جدید اپل واچ و گلکسی واچ تغییراتی در صنعت به وجود بیاید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید