اپل واچ سری 7 لوکس توسط Caviar معرفی شد

 اپل واچ سری 7 لوکس توسط Caviar معرفی شد

اپل از زمان نسخه اصلی اپل واچ، ساعت هوشمندی با روکش طلا عرضه نکرده است و در مقابل به سرامیک و تیتانیوم روی آورده است. اگر دلتان برای ظاهر لوکس تنگ شده اما یک ساعت مدرن می‌خواهید، Caviar همیشه چنین محصولاتی را ارائه می‌دهد و حال به سراغ اپل واچ سری 7 لوکس رفته است.

این شرکت مجموعه ساعت‌ اپل واچ سری 7 خود را با تم طلایی، برنزی و تیتانیومی رونمایی کرد. این ساعت‌ها با حکاکی برگرفته از آثار گوستاو یانگ ارائه می‌شوند که چهره جذابی به آنها بخشیده شده است. اولین نسخه Night Moon بوده که یک بدنه برنزی دارد و با قیمت 3260 دلار فروخته می‌شود.

Caviar و معرفی چند مدل اپل واچ سری 7 لوکس

 اپل واچ سری 7 لوکس توسط Caviar معرفی شد

این مدل در کنار بدنه دارای بندهایی از جنس پوست تمساح مشکی بوده و تنها 99 دستگاه از آن ساخته می‌شود. گران‌ترین نسخه Gold Moon نام داشته که به 25 هزار دلار می‌رسد. مدلی که تنها 8 واحد از آن به تولید رسیده و از بدنه طلا 18 عیار بهره می‌برد و بند آن از پوست تمساح قهوه‌ای ساخته شد.

آخرین گزینه دو مدل Rivets است که بدنه تیتانیومی داشته و طراحی صنعتی‌تری به نظر می‌رسند. پوشش آنها از جنس PVD بوده و شامل دو نسخه Line و Flame می‌شوند. هر دو از الگوی حکاکی تزئینی بهره برده و با قیمت 3000 دلار به فروش می‌رسند.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به سایت Caviar مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید