ساعت اپل واچ پرو جان سخت دارای طراحی متفاوتی است

ساعت اپل واچ پرو جان سخت دارای طراحی متفاوتی است

شرکت اپل قصد دارد امسال چندین مدل ساعت اپل واچ معرفی کند که نقطه عطف این سری ساعت اپل واچ پرو جان سخت خواهد بود. این مدل را در کنار اپل واچ سری ۸ و اپل واچ SE جدید مشاهده خواهیم کرد. تاکنون شایعاتی درباره ساعت جان سخت جدید فاش شده و حال نوبت به اطلاعات تازه رسید.

مارک گورمن بلومبرگ فاش کرد که اپل واچ پرو دارای طراحی متفاوت است و آن سبک مربعی نسل‌های قبلی را نخواهد داشت. در آخرین خبرنامه Power On، مارک گورمن گفته است که اپل واچ گران‌قیمتی که اواخر امسال عرضه می‌شود، با سایز صفحه‌نمایش بزرگ‌تر همراه بوده و برای همه مناسب نخواهد بود و تنها بخشی از مشتریان با آن راحت خواهند بود. گفته می‌شود که این دستگاه در مقایسه با مدل‌های سری ۷ واچ، صفحه‌نمایشی حدود هفت درصد بزرگ‌تر دارد.

اپل واچ پرو یک ساعت جان سخت خاص

ساعت اپل واچ پرو جان سخت دارای طراحی متفاوتی است

در مورد طراحی جدید، او می‌گوید که طراحی ساعت هوشمند نه دایره‌ای شکل است و نه مربعی. انتظار می‌رود که با طرحی شبیه به مستطیل همراه باشد. گزارش شده است که برای مقاوم کردن این گجت پوشیدنی، شرکت فرمولاسیون بادوام‌تری از تیتانیوم را برای بدنه انتخاب کرده است. در کنار برخی از ویژگی‌های پیشرفته مربوط به سلامتی و تناسب اندام، انتظار داریم این دستگاه دارای عمر باتری طولانی‌تری باشد که می‌تواند با یک بار شارژ چندین روز با استفاده از حالت کم مصرف جدید شارژ شود.

انتظار داریم اپل واچ سری ۸ و اپل واچ پرو جان سخت جدید همراه با سری جدید آیفون ۱۴ اپل در اواخر امسال به صورت رسمی معرفی شوند. این بدان معنی بوده که ما هنوز چند ماه تنها رویداد بعدی اپل فاصله داریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید