اپل واچ پرو احتمالا با قاب بزرگ‌تر 47 میلی‌متری و صفحه‌نمایش تخت همراه باشد

ساعت اپل واچ پرو دارای نمایشگر تخت است

مدت‌ها است که شایعه شده اپل در حال کار بر روی یک مدل جدید ساعت اپل واچ پرو بوده که قیمت بالایی داشته و از ویژگی‌های برجسته بهره می‌برد. در حال حاضر، آخرین گزارش ادعا می‌کند که گجت پوشیدنی آینده دارای شاسی بزرگ‌تر و صفحه‌نمایش تخت خواهد بود.

ساعت اپل واچ پرو با طراحی بهبودیافته

طبق گزارش Mac Otakara، ساعت اپل واچ پرو دارای سایز ۴۷ میلی‌متری بزرگ‌ است که بزرگ‌تر از سایزهای ۴۱ میلی‌متری و ۴۵ میلی‌متری موجود در ساعت‌های سری ۷ خواهد بود. این گزارش اضافه کرد اطلاعات از «منابع موثق» نشان داده واچ پرو دارای صفحه‌نمایش کاملاً مسطح است. این برخلاف مدل‌‌هایی ساعتی است که در حال حاضر به فروش می‌رسند، ساعت‌هایی که لبه نمایشگر دارای انحنا است.

ساعت اپل واچ پرو دارای نمایشگر تخت است

با پنل تخت، Watch Pro ممکن است دوام بیشتری نسبت به نسخه‌های معمولی داشته باشد، که همچنین مطابق با گزارش قبلی بوده و نشان می‌داد واچ پرو یک مدل «مقاوم» محسوب شده و برای ورزش‌های شدید و سایر ورزش‌های ماجراجویی طراحی شده است. اکنون، آخرین گزارش نشان می‌دهد که سایز قاب مدل جدید یک شاسی ۴۷ میلی‌متری است که احتمالاً با سایر ویژگی‌های مورد انتظار مانند بدنه تیتانیومی، عمر باتری طولانی‌تر، حالت توسعه‌یافته Low Power Mode، تراشه S8 و موارد دیگر عرضه خواهد شد.

ساعت اپل واچ پرو دارای نمایشگر تخت است

در حال حاضر، انتظار می‌رود غول کوپرتینویی اپل واچ پرو جدید را در رویداد ۷ سپتامبر یا همان ۱۶ شهریور رونمایی کند. رویدادی که محتمل است شاهد رونمایی اپل واچ سری ۸ و سری آیفون ۱۴ خواهیم بود. گفته شده این مدل حرفه‌ای اپل واچ بین ۷۹۹ تا ۹۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و گران‌ترین ساعت تولیدی اپل است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید