رندرهای CAD ساعت Apple Watch Pro لو رفت!

انتشار تصویر رندر ساعت Apple Watch Pro

شرکت اپل در جریان رویداد ۷ سپتامبر یا ۱۶ شهریور از سری آیفون ۱۴ رونمایی خواهد کرد و در این بین گفته شده ساعت Apple Watch Pro هم در لیست رونمایی قرار دارد. گفته می‌شود باید شاهد معرفیاپل واچ سری ۸  و نسخه SE هم باشیم. بنابراین رویداد بعدی این کمپانی پربار خواهد بود و محصولات متعددی را دربرمی‌گیرد.

اکنون پیش از معرفی تصویر رندر ساعت Apple Watch Pro منتشر شد. ساعتی که گران‌ترین گجت پوشیدنی این شرکت بوده و با قیمتی بیش از ۹۰۰ دلار به فروش خواهد رسید. در تصویر رندر تازه انتشاریافته شاهد ساعتی هستیم که نمایشگر مربعی با گوشه‌های گرد داشته و پنل تخت به نظر می‌رسد.

ساعت Apple Watch Pro با طراحی آشنا

انتشار تصویر رندر ساعت Apple Watch Pro

یک تاج هم در کنار ساعت به چشم می‌خورد. بند ساعت هم شبیه نسل‌های پیشین است و تفاوتی مشاهده نمی‌شود. یک بخش لمسی هم کنار تاج وجود دارد که مشخص نیست چه عملکردی خواهد داشت. باید منتظر رونمایی باقی ماند تا مشخص شود برنامه اپل چیست.

در رویداد آینده سری آیفون ۱۴ در چهار مدل استاندارد، مکس، پرو و پرو مکس معرفی خواهد شد. مدل‌های پرو قرار است مشخصات بهتری داشته باشند که از جمله باید به نمایشگر حفره‌دار، دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، حافظه رم جدید، پردازنده قوی A16 بایونیک و غیره اشاره کرد.

انتشار تصویر رندر ساعت Apple Watch Pro

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید