اپل واچ پس از به‌روزرسانی WatchOS 8.3 با مشکل شارژ مواجه شد!

اپل واچ پس از به‌روزرسانی WatchOS 8.3 با مشکل شارژ مواجه شد! بر اساس گزارشات کاربران، پس از آخرین به‌روزرسانی WatchOS 8.3، یک اشکال شارژ در ساعت اپل وجود دارد. ظاهراً پس از به‌روزرسانی ساعت‌های هوشمند اپل، مردم قادر به شارژ آن‌ها با استفاده از شارژرهای شخص ثالث نبودند.

باگ عجیب به‌روزرسانی WatchOS 8.3 اپل واچ

آخرین نسخه پایدار WatchOS 8.3 چند روز پیش با برخی رفع اشکال و بهبود عملکرد منتشر شد، اما از قضا این به‌روزرسانی باگ عجیب خود را به سیستم معرفی کرده است.

اپل واچ پس از به‌روزرسانی WatchOS 8.3 با مشکل شارژ مواجه شد! - نکات مرتبط با شارژ اپل واچبرخی از کاربران گزارش دادند که اپل واچ آن‌ها با شارژرهای شخص ثالث شروع به شارژ شدن می‌کند، اما پس از اضافه شدن شارژ ۲ درصدی به باتری، انتقال شارژ به دستگاه متوقف می‌شود. برخی دیگر از تخلیه مستقیم باتری زمانی که ساعت به شارژر وصل است را گزارش داده‌اند.

یکی از کاربران AppleInsider شکایت کرده و مدعی است که ساعت سری ۵ او دیگر با پایه شارژر amazon.com مشترک با دیگر دستگاه‌های اپل شارژ نمی‌شود، اما با کابل شارژر اصلی اپل شارژ می‌شود. این اتفاق یک شبه پس از اعمال به‌روزرسانی WatchOS 8.3 رخ داد.

اپل واچ پس از به‌روزرسانی WatchOS 8.3 با مشکل شارژ مواجه شد! - Apple Watch plagued by a charging bug after WatchOS 8.3 updateهمچنین اشکالی هم در مورد Reddit وجود دارد که پست‌ها به سرعت انباشته می‌شوند. در ابتدا، کاربران فکر می‌کردند که دستگاه‌های سری ۷ تنها دستگاه‌هایی هستند که تحت تأثیر این باگ قرار گرفته‌اند، اما گزارش‌ها خلاف آن را ثابت کرده است. شایان ذکر است که بسیاری از مشکلات مربوط به شارژرهای شخص ثالث ارزان قیمت است که از آمازون می‌آیند و گزارش‌های بسیار کمتری در مورد سایر برندهای محبوب وجود دارد. در حال حاضر هیچ بیانیه رسمی از سوی اپل وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید