اپل واچ به زنان کمک می‌کند قبل از انجام آزمایشات بالینی، بارداری خود را کشف کنند

اپل واچ به زنان کمک می‌کند قبل از انجام آزمایشات بالینی، بارداری خود را کشف کننداپل واچ قبلاً چندین بار به عنوان بالقوه نجات جان افراد اعتبار یافته است. اما آخرین گزارش در مورد چگونگی کمک این ساعت هوشمند به یک زن حتی قبل از آزمایشات بالینی صحبت می‌کند. این داستان توسط یک زن ٣۴ ساله به اشتراک گذاشته شده است که داستان خود را در Reddit به اشتراک گذاشته است.

تشخیص بارداری توسط اپل واچ

اپل واچ به زنان کمک می‌کند قبل از انجام آزمایشات بالینی، بارداری خود را کشف کنند

Redditor ادعا کرد که این ساعت هوشمند شروع به هشدار در مورد افزایش ضربان قلب در ١۵ روز گذشته کرده است. در پیام هشدار آمده بود که ضربان قلب او در حال استراحت حدود ۵٧ است، اما از آن زمان در چند هفته گذشته به ٧٢ افزایش یافته است. در حالی که این جهش در ضربان قلب بلافاصله نگران کننده نبود ولی با این حال او شروع به جستجوی دلیل این تغییر قابل توجه کرد.

اپل واچ به زنان کمک می‌کند قبل از انجام آزمایشات بالینی، بارداری خود را کشف کنند

او ابتدا فکر کرد که به دلیل COVID-19 است ولی آزمایش او منفی بود. به دنبال این موضوع، او حتی یک مقاله آنلاین پیدا کرد که در آن گفته شده بود که ضربان قلب زنان معمولا در سه ماهه اول بارداری افزایش می‌یابد.

بنابراین، او یک آزمایش بارداری انجام داد که مثبت شد. بنابراین، زن برای دریافت تاییدیه مناسب به کلینیک رفت و پزشکان آنجا نیز تایید کردند که او هفته چهارم بارداری است. این تعجب آور بود زیرا این زن گفت که هیچ علائم مرتبط با بارداری را تجربه نکرده است زیرا بارداری او هنوز در مراحل اولیه خود است.

اپل واچ موفق شد متوجه شود که افزایش ضربان قلب او توسط نهاد دیگری در بدن او ایجاد شده است. او این کشف را به ساعت هوشمند خود نسبت داد و از کاربران اپل واچ خواست به اعلان‌های ضربان قلب توجه کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید