نجات جان کودک سرطانی با ساعت‌هوشمند اپل واچ

نجات جان کودکی از سرطان با ساعت‌هوشمند اپل واچ

ساعت‌هوشمند اپل واچ به تشخیص سرطان در یک دختر ۱۲ ساله کمک کرد و به موقع جان او را نجات داد. دختری به نام ایمانی مایلز متوجه شد که اپل واچ او دائماً در مورد ضربان قلب غیرعادی بالا هشدار می‌دهد. ایمانی پس از چند بار اخطار به پدر و مادرش اطلاع داد و مادر دختر تصمیم گرفت دخترش را برای معاینه به بیمارستان برده تا خیالش راحت شود.

پزشکان تشخیص دادند که ایمانی آپاندیس دارد و برای برداشتن آپاندیس او عملی انجام دادند، اما معلوم شد که این تمامی ماجرا نبود. یک تومور عصبی غدد درون ریز در آپاندیس پیدا شد که برای چنین بیمار جوانی نادر است.

نجات جان کودکی از سرطان با ساعت‌هوشمند اپل واچ

تومورهای این نوع خطرناک هستند زیرا تشخیص آنها در مراحل اولیه، قبل از شروع بررسی‌های بالینی دشوار است.  در مرحله‌ای که علائم از قبل وجود دارد، همیشه نمی‌توان یک فرد را نجات داد. تومور ایمانی از قبل شروع به متاستاز دادن به سایر اندام‌ها کرده بود و پزشکان برای برداشتن آن‌ها به فوریت دختر را جراحی کردند. خوشبختانه عملیات با موفقیت انجام شد.

نجات جان کودکی از سرطان با ساعت‌هوشمند اپل واچ

مادر این دختر گفته که اگر ساعت‌هوشمند اپل واچ نبود، ایمانی به احتمال زیاد خیلی دیرتر و در حال حاضر با مرحله بسیار خطرناک‌تر بیماری در بیمارستان جانش را از دست می‌داد. پس از آن شانس او برای نجات به طور قابل توجهی کمتر خواهد بود. خوشبختانه، این بار ساعت‌هوشمند اپل واچ مزایایی را برای صاحبش به ارمغان آورده است، نه مشکلاتی، مانند موردی که منفجر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید