اپل به طور تصادفی ویژگی جدید Apple Watch را در WWDC 2021 لو داد

ویژگی جدید Apple Watchممکن است اپل به طور تصادفی ویژگی جدید Apple Watch را در WWDC 2021 لو داده باشد. برای بسیاری از طرفداران اپل، شروع و پایان کنفرانس سالانه جهانی توسعه دهندگان  سخنرانی اصلی است. این باور مربوط به زمانی است که این شرکت برای اولین بار همه ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی را که به سیستم عامل‌های خود وارد شده، به نمایش گذاشت. در WWDC 2021 ، معرفی iOS 15 ، iPadOS 15 ، macOS Monterey ، watchOS 8 و… نیز همین حس را به وجود آورد.

اما در حقیقت، این کنفرانس تمام هفته به طول می‌انجامد و گرچه علاقه‌مندان عادی شاید رقبتی به آن نداشته باشند چون موضوعات اصلی در همان سخرانی منتشر خواهد شد، اما برخی از افشاگری‌های گاه به گاه در طول گفتگوها وجود دارد. همانطور که MacRumors کشف کرد، برخی از این افشاگری‌ها عمدی‌تر از دیگری است.

ویژگی جدید Apple Watch که هنگام شروع watchOS 8 در پاییز امسال در دسترس خواهدبود، تغییر نام تجاری برنامه Breathe است. با شروع سیستم عاملwatchOS 8 قرار است نام این برنامه به، Breathe Mindfulness تغییر یابد. طبق گفته اپل، این ویژگی یک تجربه تنفس پیشرفته و کارایی‌های جدید را دارد که به Reflect معروف است.

ویژگی جدید Apple Watch

This $40 portable wireless charger is by far my favorite Apple Watch  accessory – BGR

Reflect یک تفکر آگاهانه برای تمرکز یک دقیقه‌ای ارائه می‌دهد که می‌تواند در هر مکان و هر زمان انجام شود. هر جلسه Reflect با ایده‌ای منحصر به فرد و متفکرانه شروع می‌شود که فرد را به یک ذهنیت مثبت دعوت می‌کند. به عنوان مثال، کاربر ممکن است چیزی مانند زمانی را به خاطر بیاورید که احساس آرامش داشتید، بشنود. این احساس را به این لحظه وارد کنید، یا در مورد یک چیز که قدردان آن هستید، تأمل کنید و به این فکر کنید که چرا اینقدر از آن قدردانی می‌کنید.

این همان چیزی است که ما از اپل در رابطه با برنامه Mindfulness هنگام اجرای سخنرانی WWDC شنیدیم، اما در همان روز در برنامه Platforms of the Union، تصویری برای لحظه ای زودگذر روی صفحه ظاهر شد که دارای مجموعه‌ای از دستگاه های اپل بود که جدیدترین سیستم عامل آن را اجرا می‌کرد. Smack dab در وسط Apple Watch با برنامه Mindfulness باز بود و در داخل برنامه، یک ویژگی اعلام نشده به نام Fitness + Audio Meditations قابل مشاهده بود.

پس از آن، اپل اسلاید را با استفاده از برنامه Platforms State of Union اسکرین شات تصویر را از فیلم  خود حذف کرده، اما شما می‌توانید اسلاید را به شکل اصلی خود در نسخه ASL ویدیو مشاهده کنید. احتمالا ما قبل از ورود به روزرسانی watchOS اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی جدید Apple Watch کسب خواهیم کرد، اما اپل به وضوح آماده نیست در مورد هر آنچه که برای مدیتیشن‌های صوتی در نظر گرفته، صحبت کند.

در ماه ژانویه (دی)، اپل از ویژگی Apple Watch برای مشترکان Fitness + به نام Time to Walk رونمایی کرد. Time to Walk یک تجربه پیاده روی صوتی است که با دعوت از کاربران، داستان‌ها، عکس‌ها و موسیقی‌های متفکرانه و پرمعنا ارائه می‌أهد که کاربران را به پیاده روی بیشتر دعوت می‌کند.

ویژگی جدید Apple Watch در Audio Meditations ممکن است در Fitness + مدیتیشن‌های صوتی در همین راستا باشد، شاید با مواردی مانند برنامه Calm و صدای افراد مشهور زیادی که در آن وجود دارد برای کمک به خواب رفتن افراد با برنامه‌های مدیتیشن دیگر رقابت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید