اپل واچ سری 8 احتمالا از سنسور دمای بدن پشتیبانی نکند!

اپل واچ سری 8 احتمالاً از سنسور دمای بدن پشتیبانی نکند! اگر امیدوار بودید به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیزتری با اپل واچ سری 8 داشته باشید، ممکن است مجبور شوید انتظاراتتان را کم کنید؛ در حالی که در ابتدا تصور می‌شد که ساعت‌های نسل بعدی اپل دارای سنسور دمای بدن هستند، اما به نظر می‌رسد که ممکن است همه چیز به‌یکباره تغییر کند.

سنسور دمای بدن برای اپل واچ سری 8 مدتی است که به شدت شایعه شده است. مارک گورمن از بلومبرگ که سابقه بسیار خوبی در مورد شایعات اپل دارد، برای اولین بار اشاره کرد که سنسور دمای بدن در ژوئن (خرداد) عرضه می‌شود؛ این مورد توسط وال استریت ژورنال در ماه سپتامبر (شهریور) برای یک ویژگی بالقوه باروری تکرار شد. مینگ چی کو -تحلیلگر مشهور اپل- نیز در همان ماه سنسور دمای بدن را پیش‌بینی کرد. در مجموع، چندین دلیل محکم وجود داشت که باور کنیم سنسور دمای بدن در حال اجرا است.

قابلیت‌هایی که قرار است تا اواخر نیمه دوم دهه میلادی به اپل واچ سری 8 اضافه شود

با این حال، در آخرین خبرنامه Power On، گورمن بر خلاف گزارش‌های قبلی‌اش سخن گفت. گورمن هنگام صحبت در مورد پتانسیل اپل واچ سری 8 برای سنجش دمای بدن، نظارت بر گلوکز خون و قابلیت‌های فشار خون، نوشت: «هر چند به این زودی‌ها نباید انتظار هیچ یک از این موارد را داشته باشیم. سنسور دمای بدن برای امسال برنامه‌ریزی شده بود، اما اخیراً صحبت در مورد آن کاهش یافته است؛ به احتمال زیاد اپل سال دیگر سنسور دمای بدن را به به اپل واچ سری 8 اضافه کند.

ویژگی‌‌های اپل واچبرای پیوستن سنسور فشار خون به اپل واچ حداقل دو تا سه سال دیگر زمان لازم است و احتمالاً پیاده‌سازی سنسور نظارت بر گلوکز خون تا اواخر نیمه دوم دهه انجام شود؛ این تاخیر برای فشار خون و گلوکز خون، این بسیار منطقی است.

طبق شایعات، نسخه اسپورت مقاوم و یک مدل کاملاً جدید اپل واچ هنوز در مرحله طراحی اولیه و ساخت است. در گزارش Gurman انتظار می‌رود که اپل در نسل‌های آینده اپل واچ روی اصلاحات طراحی و بهبود عمر باتری تمرکز کند، در حالی که فناوری ضربان قلب و قند خون پیشرفت کرده و در نهایت برای عرضه انبوه آماده است.

اپل واچ سری 8 احتمالا از سنسور دمای بدن پشتیبانی نکند! - NextPit Apple Watch 7 watch 768x432 1

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید