هدست واقعیت مجازی اپل در نزدیکی رونمایی

هدست واقعیت مجازی اپل در نزدیکی رونمایی

 طبق گزارش مارک گورمن از بلومبرگ، هدست واقعیت مجازی اپل در دست ساخت قرار دارد و به تازگی نیز نمونه اولیه آن به هیئت مدیره کمپانی نمایش داده شد. از سال ۲۰۱۵ شایعاتی پیرامون چنین محصولی دریافت کردیم و حال در چند قدمی رونمایی این گجت پوشیدنی اپل هستیم.

اگرچه تاکنون شایعاتی دریافت می‌کردیم حال که به هیئت مدیره نشان داده شده باید آن را باور کنیم. مدیران اپل در زمینه ورود به صنعت واقعیت مجازی اختلاف نظر داشتند و همین امر موجب شد تا مدت‌ها شرکت کوپرتینویی چنین دستگاهی را ارائه ندهد. گفته شده هدست واقعیت مجازی اپل از هر دو فناوری واقعیت افزوده و مجازی پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین تا رونمایی چنین محصولی چندان دور نیستیم و در چند قدمی هستیم.

هدست واقعیت مجازی اپل خیلی دور نیست

هدست واقعیت مجازی اپل در نزدیکی رونمایی

هنگامی که این هدست عرضه شود، احتمالا اکوسیستم VR پوشیدنی را متزلزل خواهد کرد. امروزه آن فضا تا حد زیادی تحت سلطه عینک‌های Oculus متا است. متا با بازاریابی متاورس خود سر و صدای زیادی به پا کرده و ما را در آینده خیره کننده سایبرپانک قرار داده است. با این حال، متا تمام تلاش خود را برای AR و VR انجام داده ، در حالی که ۱۰ میلیارد دلار برای تلاش‌های متاورز خود به‌دست آورده است.

اما وقتی اپل چیزی را عرضه می‌کند، معمولاً مشکل بزرگی است. این اولین اپل iThing واقعاً جدید از زمان اپل واچ خواهد بود. مطمئناً در جنگ بین شرکت‌های بزرگ فناوری چون اپل و متا هستیم که سعی دارند در این صنعت حضور پررنگی داشته باشند.

اطلاعات پیرامون هدست واقعیت مجازی اپل به شدت محدود بوده و تنها باید منتظر گذر زمان و نزدیک شدن به تاریخ رونمایی چنین محصولی باشیم که از سال ۲۰۱۵ شایعات ضد و نقیضی پیرامون آن منتشر می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید