رنگ بنفش برای گوشی های آیفون 12 پایه و مینی معرفی شد

رویداد Spring Loaded اپل به تازگی به پایان رسید و در آن اعلام شد گوشی‌ های آیفون 12 و آیفون 12 مینی هنگام عرضه رنگ‌های بیشتری ر نسبت به دو مدل Pro داشتند و حال پس از گذشت چندین ماه، اپل اعلام کرده که رنگ بنفش نیز به دسته رنگبندی این دو محصول اضافه می‌شود. با گیگ‌تک همراه باشید.

طبق اعلام رسمی، پیش‌خرید مدل‌های بنفش آیفون 12 از تاریخ ۱۰ اردیبهشت (۳۰ آوریل) شروع خواهد شد. با این حال اگر به تصاویر دقت کنید، معلوم است که سازندگان برای تشابه رنگ بدنه فلزی و پشت دستگاه چقدر به زحمت افتاده‌اند! در حالی که نتیجه نهایی، ارزش کار را داشته است.

گوشی های آیفون 12

چه محصولات دیگری برای گوشی های آیفون 12 معرفی شد؟

با این وجود آیا اجازه می‌دهید همه این زحمت با چندبار زمین خوردن و خراشیده شدن خراب شود؟ شرکت اپل همراه با این مدل از گوشی های آیفون 12 محافظ‌های جدیدی را معرفی کرده که به رنگ ارغوانی، آبی، زرد و پسته‌ای بوده و می‌توان پشت آن‌ها یک پاکت کوچک مخصوص شارژر مگ‌سیف را قرار داد تا کابل از دستگاه جدا نشود.

با این حساب اگر رنگ بنفش را هم به سایر مدل‌های آیفون 12 پایه و مینی اضافه کنیم، حال ۵ رنگ متفاوت برای گوشی های آیفون 12 وجود دارد! به گفته مدیران بخش بازرگانی جهانی شرکت اپل، گوشی‌های آیفون 12 در حال حاضر محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین اسمارتفون‌ها حساب می‌شوند؛ اما باید دید که اضافه کردن رنگ جدید، تا چه حد روی فروش هرچه بیشتر آن‌ها تاثیر می‌گذارد.

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید