سرویس Apple TV 4K و +Apple TV در ۴ نوامبر در کره راه‌اندازی می‌شود

سرویس Apple TV 4Kاپل روز دوشنبه اعلام کرد که سرویس Apple TV 4K (ست تاپ باکس) در تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) همزمان با در دسترس قرار گرفتن سرویس پخش ویدیوی +TV این شرکت در کره عرضه می‌شود.

راه‌اندازی سرویس Apple TV 4K و Apple TV برای اولین بار در کره

بلافاصله بعد از راه‌اندازی سرویس Apple TV 4k برای اولین بار +Apple TV در کشور کره در دسترس قرار خواهد گرفت و از طریق اپلیکیشن Apple TV ،Apple TV 4k Apple TV HD و Apple One قابل دسترسی است.

سرویس Apple TV 4K و +Apple TV در ۴ نوامبر در کره راه‌اندازی می‌شود - درام علمی تخیلی فشرده برای دکتر برین در 4 نوامبر رویبه منظور گرفتن مراسم شادمانی در دسترس بودن سرویس دیجیتال خود در کشور کره، اپل اولین سریال اصلی کره‌ای خود، dr. Brain را در همان روز به نمایش می‌گذارد. «دکتر برین» نمایشی به زبان کره‌ای است که بر اساس Webtoon محبوب کره‌ای به همین نام ساخته شده است.

این سریال به نویسندگی و کارگردانی فیلم‌ساز کیم جی وون است که بیشتر به‌دلیل «داستان دو خواهر» و «شیطان را دیدم» شناخته شده‌ است و [لی سان کیون] که بیشتر برای «انگل» شناخته شده است، بازی می‌کند.

این نمایش، داستان یک دانشمند مغز را روایت می‌کند که برای یافتن فناوری‌های جدید برای دسترسی به حافظه تلاش می‌کند. ابزارهایی که وقتی خانواده‌اش دچار حادثه‌ای مرموز می‌شوند، از آن‌ها استفاده می‌کند.

سرویس Apple TV 4K و +Apple TV در ۴ نوامبر در کره راه‌اندازی می‌شود - b6800«دکتر برین» یک روایت احساسی است که یک دانشمند مغز را دنبال می‌کند که در کشف فناوری‌های جدید برای دسترسی به آگاهی و خاطرات مغز وسواس دارد. وقتی خانواده‌اش قربانی یک تصادف مرموز می‌شوند، زندگی او به سمتی می‌رود و او از مهارت‌هایش برای دستیابی به خاطرات مغز همسرش استفاده می‌کند تا رمز و راز این‌که واقعاً چه اتفاقی برای خانواده‌اش افتاده و چرا رخ داده است.

«دکتر برین» یکی از چندین درام بین المللی Apple Original است که در +Apple TV ظاهر می‌شود. اپل همچنین در حال کار بر روی نمایش‌های «پاچینکو»، «استادان هوا»، «اسب‌های آهسته»، «شانتارام»، «اکو ۳»، «آکاپولکو» و نمایش‌های دیگر است.

سرویس Apple TV 4K و +Apple TV در ۴ نوامبر در کره راه‌اندازی می‌شود - Apple TVراه‌اندازی سرویس Apple TV 4K و +Apple TV در کره با مشارکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی محلی SK Broadband است. +TV در کره ۶۵۰۰ وون (۵.۵۰ دلار) در ماه قیمت خواهد داشت.

در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان)، +Disney در کره راه‌اندازی خواهد شد و هفت نمایش جدید کره‌ای را منتشر می‌کند و رقابت سختی را برای اپل در آخرین بازارش ایجاد می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید