اپل تی وی پلاس پس از اسکار 2022 رشد چشم گیری داشته است!

اپل تی وی پلاس

اپل تی وی پلاس هفته گذشته با تبدیل شدن به اولین سرویس استریم برنده جایزه اسکار در رده مهم بهترین فیلم، تاریخ ساز شد و این جایزه تعداد مشترکین آن را به میزان قابل توجهی تا ۲۵ درصد افزایش داد. این جایزه به فیلم CODA که چالش های یک خانواده ناشنوا با یک کودک شنوا را دنبال می‌کند، تعلق گرفت. این جایزه باعث شد این عنوان سه برابر بیشتر از هفته قبل از برنده شدن اسکار آن، تماشا شود.

این محصول مشترک در واقع بازسازی فیلم فرانسوی-بلژیکی 2014 La Famille Bélier است که در ایالات متحده فیلمبرداری شد و تهیه کننده با فیلم اصلی به اشتراک گذاشت. اپل بلافاصله پس از اکران جهانی در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ در جشنواره فیلم ساندنس، حق پخش خود را با رکورد ۲۵ میلیون دلاری برای این رویداد ربود.

CODA sur Apple TV+ : "J'espère que ce film fera prendre conscience au  public que nous faisons partie de la société comme vous" - Actus Ciné -  AlloCiné

اپل تی وی پلاس پس از اسکار

اپل از زمان آغاز به کار سرویس استریم اپل تی وی پلاس خود مبالغ گزافی را برای پخش یا توسعه فیلم و سریال‌های تلویزیونی پرداخت کرده است و چشم‌انداز و سرمایه‌گذاری تیم اپل تی وی پلاس سرانجام با این برنده تا حدودی غافلگیرکننده اسکار نتیجه داد. CODA دو جایزه اسکار 2022 دیگر را نیز برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (تروی کوتسور) و بهترین فیلمنامه اقتباسی دریافت کرد.

Is 'CODA' Based on a True Story? Details on the Apple TV Plus Film

با توجه به اینکه جشنواره‌های بزرگ فیلم مدتی است که فیلم‌های شبکه‌های استریم را رد می‌کنند، به‌ویژه اگر ماه‌ها قبل از پخش در استریمر اکرانی در سینما نداشته باشند، این یک نقطه عطف برای سرویس‌های پخش است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید