برنامه Apple TV اکنون در همه دستگاه های Android TV نیز در دسترس است

Apple TVبا پیگیری وعده Google از اوایل سال جاری، Apple TV در دستگاه‌های بیشتری با سیستم عامل اندروید قابل استفاده است. از ۱۱ خرداد، برنامه Apple TV در همه دستگاه‌های مدرن Android TV در دسترس است.

انویدیا خبر ورود این برنامه را دیروز در تلویزیون شیلد خود منتشر کرد، اما خبر خوب فراتر از آن است. گوگل به ما می‌گوید، Apple TV برای ((اکوسیستم سیستم عامل Android TV)) در دسترس است. این بدان معنی است که هر دستگاه مدرن Android TV می‌تواند به این سرویس دسترسی داشته باشد. این لیست شامل box/stick پخش استریم از جمله مواردی مانند Xiaomi و همچنین تلویزیون‌های TCL ، Hisense و مارک‌های دیگر است. پیش از این، اپل تی وی فقط در تلویزیون‌های Sony Bravia و Chromecast با Google TV در دسترس بود.

در دسترس بودن برنامه در تلویزیون Hisense U8G که در سیستم عامل استاندارد Android TV اجرا می‌شود، تأیید شده‌است. این برنامه در جستجوی Play Store نشان داده شده و می‌تواند بلافاصله نصب شود.

محدودیت عمده‌ای نیز برای دسترسی وجود ندارد. Google به گفته از امروز دستگاه‌های Android TV که از 8.0 Oreo یا بالاتر استفاده می‌کنند و یک دستگاه اپراتور نیستند به Apple TV دسترسی دارند. انتظار اعلان رسمی از Google یا سایر OEM ها را نداشته باشید، اما این تغییر باید برای همه فعال باشد.

همانطور که اشاره کردیم، این گسترش درست در زمان عرضه محتوای Apple’s Summer است. Lisey’s Story ، Home Before Dark Season 2 ، Physcial ، Central Park Season 2 و فصل دوم مورد انتظار Ted Lasso قرار است در هفته های آینده آغاز به کار کنند.

مطلب قبلیسری Honor 50 در تاریخ ۲۶خرداد رونمایی می‌شود
مطلب بعدیاخبار جدید از آیفون ۱۳ خبر فوق العاده‌ای برای طرفداران اپل است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید