اپل مک بوک‌های جدید خود را در WWDC ماه ژوئن معرفی می‌کند

WWDC 2023 نزدیک است، و این بار، می‌توانیم انتظار نمایشی پربارتر از حد معمول را داشته باشیم. گفته می‌شود اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال در ژوئن ۲۰۲۳ از هدست واقعیت ترکیبی خود رونمایی می‌کند و این هدست پس از مدتی وارد دسته‌بندی محصولات جدید این شرکت می‌شود. با این حال، به نظر می‌رسد این تنها محصول سخت‌افزاری نیست که در WWDC شاهد آن خواهیم بود.

به نظر می‌رسد ما شاهد عرضه محصولات دیگری هم در کنار هدست اپل در WWDC باشیم. مارک گورمن، در آخرین خبرنامه Power On خود، فاش کرده که اپل ممکن است به دنبال معرفی مک بوک‌های جدیدی در WWDC 2023 در ماه ژوئن باشد.

WWDC

ممکن است چندین مک بوک جدید در WWDC 2023 عرضه شود

اپل در حال کار بر روی بروزرسانی مک‌بوک‌های مجهز به Apple Silicon خود بوده و به نظر می‌رسد که ممکن است امسال برخی از آنها را دریافت کنیم. به نظر می‌رسد که اپل ممکن است حداقل برخی از آنها را در WWDC معرفی کند. به گفته گورمن، می توانیم انتظار معرفی این محصولات را در WWDC 2023 داشته باشیم:

هدست واقعیت ترکیبی، دسته جدید و مهمی از محصولات اپل
سیستم عامل جدید xrOS و کیت توسعه نرم‌افزار
مک بوک‌های جدید
iOS 17
iPadOS 17
macOS 14
یک بروزرسانی بزرگ برای watchOS 10

ما پیش‌تر هم در مورد چندین مدل مک بوک که در دست توسعه بوده‌اند، شنیده بودیم، از جمله مک بوک ایر ۱۵ اینچی. به نظر می‌رسد که احتمالاً در WWDC شاهد معرفی یکی از آنها باشیم. گورمن دقیقاً مشخص نکرده که کدام مدل از مک بوک‌ها در WWDC 2023 حضور خواهند داشت.

گورمن می‌گوید: «اپل چندین مدل جدید از مک بوک را در دست ساخت دارد: مک بوک ایر ۱۵ اینچی، مک بوک ایر ۱۳ اینچی به روز شده، مک بوک پرو ۱۳ اینچی مدل پایه، آی مک ۲۴ اینچی به روز شده، اولین مک پرو با تراشه‌های داخلی و مدل‌های پیشرفته مک بوک پرو به روز شده. همه اینها باید امسال یا در اوایل سال ۲۰۲۴ معرفی شوند. همچنین معرفی دو نسخه بعدی مک استودیو نیز برنامه‌ریزی است، اما زمان‌بندی آنها چندان مشخص نیست.»

گورمن می‌گوید مک‌ بوک‌هایی که در WWDC 2023 معرفی می‌شوند، احتمالاً با تراشه‌های M3 عرضه نخواهند شد. به این ترتیب، احتمالا شاهد معرفی مک‌ بوک ایر ۱۵ اینچی با تراشه M2 خواهیم بود. اگر مدل‌های دیگری هم وجود داشته باشد، ممکن است شاهد عرضه با SKUهای جدید M2 یا چیز دیگری باشیم که آنها را از بهترین مک‌ بوک‌های موجود در حال حاضر متمایز می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید