خبر بد برای کاربران دستگاه‌های قدیمی اپل؛ به زودی سرویس‌هایتان قطع می‌شود!

اپل به زودی بسیاری از دستگاه‌های قدیمی خود را تنها می‌گذارد و سرویس دهی به آن‌ها را قطع می‌کند.

اپل می‌خواهد کاربران را به خرید دستگاه‌های جدید ترغیب کند

طبق گزارش‌ها، اپل ماه آینده دسترسی به سرویس‌های اپل، به استثنای iCloud را برای دستگاه‌های مک با سیستم عامل macOS 10.13 High Sierra، اپل واچ مجهز به واچ او اس ۴ و دستگاه‌های با سیستم عامل تی وی او اس ۱۱ و از همه مهم‌تر آیفون‌هایی که هنوز روی خودشان iOS 11 دارند را قطع خواهد کرد.

افشار کننده‌ای به نام @StellaFudge شایعه زیر را اوایل توییتر به اشتراک گذاشت و گفت از اوایل ماه می حدود اواسط ادریبهشت، دسترسی به سرویس‌های اپل، به استثنای iCloud، روی دستگاه‌های در حال اجرا متوقف می‌شود: احتمالاً اعلانی دریافت خواهید کرد که از شما می خواهد به روز رسانی انجام دهید.

اگر با اعلانی مواجه شدید مبنی بر اینکه نسخه نرم افزار شما دیگر از خدمات اپل پشتیبانی نمی‌کند، اپل به شما توصیه می‌کند به روز رسانی کنید. برخی از نسخه‌های نرم‌افزار قدیمی‌تر دیگر از خدمات اپل مانند اپ استور، سیری و نقشه پشتیبانی نمی‌کنند. برای ادامه استفاده از این خدمات، نرم افزار خود را به آخرین نسخه موجود به روز کنید. دقیقاً مشخص نیست که کدام سرویس‌ها قطع خواهند شد، اما ما در گیگ تک به محض اینکه متوجه شدیم اپل چه در سر دارد با شما در میان می‌گذاریم.

اپل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید