به زودی تمامی رنگ‌های اپل iMac برای فروش در دسترس خواهند بود!

به زودی تمای رنگ‌های اپل iMac در دسترس خواهند بود!به نظر می‌رسد اپل iMac جدید، در کنفرانس مجازی آتی اپل غافلگیری کوچکی برایمان داشته باشد! به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل در نظر دارد در این کنفرانس برنامه خود برای فروش تمامی رنگ‌های اپل iMac جدید را در خرده‌فروشی‌های این شرکت اعلام کند. این بدان معنی است که خریداران این محصول از این به بعد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های محلی اپل رنگ‌های زرد، نارنجی و بنفش این محصول را خریداری کنند و از آن لذت ببرند.

Apple iMac gets the much-awaited M1-silicon refresh | Pocketnow

در کنفرانس مجازی ۲۳ شهریور نه‌تنها گوشی آیفون و ساعت هوشمند اپل معرفی خواهد شد، بلکه برخی اخبار حاکی از آن است که اپل فروش تمامی رنگ‌های اپل iMac با پردازنده جدید M1 را در خرده فروشی‌ها آغاز خواهد نمود. البته رنگ‌های زرد، نارنجی و بنفش از ابتدا در فروشگاه‌های آنلاین در دسترس بودند.

زمانی که اپل رسما آغاز فروش iMAC را اعلام کرد، بنابر اعلام این شرکت تنها رنگ‌های سبز، صورتی و نقره‌ای این محصول در فروشگاه‌های مختلف موجود بود و دیگر رنگ‌هایی که در ابتدای مقاله ذکر شد تنها از طریق فروشگاه‌های آنلاین در دسترس بودند.

به زودی تمامی رنگ‌های اپل iMac برای فروش در دسترس خواهند بود! - color front green eb8qbnemmre6 large

iMac جدید دارای طرحی خیره‌کننده، طیف رنگ‌های جذاب، تراشه M1 و صفحه نمایش ۴/۵ اینچی رتینا، بسیار جمع و جورتر شده و به راحتی در مکان‌های بیشتری جا می‌شود. ترکیب رنگ‌های iMac در هر هفت رنگ در وب‌سایت اپل در دسترس خواهد بود.

انتظار می‌رود که اپل آیفون ۱۳ را در رویداد کنفرانس آنلاین کالیفرنیا در روز سه شنبه ۲۳ شهریور معرفی کند. همچنین گفته می‌شود که اپل واچ سری ۷، نسل سوم AirPods و نسل نهم  iPad را معرفی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید