ظاهر جدید فروشگاه‌ های اپل و درخشش شارژرهای مگ‌سیف

مک سیف در ظاهر جدید فروشگاه‌ های اپل

شارژهای شگفت انگیز و بدون کابل مگ‌سیف (MagSafe) در طراحی جدید فروشگاه‌ های اپل توجه بازدیدکنندگان و خریداران اپل را به خود جلب کرده است. به تازگی کمپانی بزرگ اپل (Apple) راه حل جدیدی را در طراحی فروشگاه‌های خود به کار گرفته و بدین وسیله محصولات خود را به زیبایی هرچه تمام‌تر به نمایش گذاشته است.

به نقل از 9to5mac در این سیستم جدید پرفروش‌ترین محصول شرکت اپل، تلفن‌های هوشمند آیفون، بیش از پیش در معرض تماشای خریداران قرار گرفته و دسترسی طرفداران به این محصولات راحت‌تر خواهد بود. امروزه در هر فروشگاه اپل میزهایی قرار گرفته است که پایه‌های جدید آیفون (MagSafe risers) در آن‌ها تعبیه شده است. این پایه‌ها ترکیبی از پلی‌کربنات سفید، پلاستیک و شارژهای محبوب مگ‌سیف بوده و هر تلفن‌همراه از خانواده آیفون دوازده را به گونه‌ای در هوا معلق قرار می‌دهد که بازدیدکنندگان از تمامی زوایا، موفق به تماشای محصول مورد نظر خود می‌شوند.

 پایه‌های جدید مخصوص آیفون، در فروشگاه‌ های اپل

 فروشگاه‌ های اپل

در گذشته بر روی هریک از پایه‌ها برخی مشخصات امنیتی و فنی مهم هر دستگاه نوشته شده بود اما اکنون خریداران می‌توانند آیفون مورد نظر خود را برداشته و کارایی آن را امتحان کنند. به تازگی نیز برنامه Explore نیز برای آیفون عرضه شده و جایگزین برنامه Pricing شده است، به کمک این برنامه خریداران می‌توانند تلفن همراه مورد نظر خود را امتحان کنند. هر شارژر مگ‌سیف به بازوهایی ضدزنگ وصل شده و آیفون مربوطه را در هوا با فاصله کمی از میز و پایه خود نگه داشته و به نحوی آیفون را از زمین بلند می‌کند.

در طی هفته گذشته، پایه‌های جدید آیفون‌ها تاکنون تنها در یکی از فروشگاه‌ های اپل با نام اپل پارک (Apple Park Visitor Center) دیده شده و در دیگر مراکز این شرکت و دیگر فروشگاه‌ها هنوز دیده نشده است. در حال حاضر دستگاه‌های طراحی شده تنها با خانواده ایفون ۱۲ سازگار بوده، تنها برای چیدمان در فروشگاه‌های این شرکت آمریکایی تولید شده‌اند و متاسفانه برای فروش نیستند.

تغییر و تحول در نحوه چیدمان آیفون‌ها در فروشگاه‌ های اپل

 

فروشگاه‌های اپل 

پایه‌های جدید تعبیه شده به نحوی زیبا طراحی شده‌اند که آرزوی هر کاربر آیفون داشتن یکی از این پایه‌های جدید است. بر اساس طراحی هوشمندانه این پایه‌ها، از پخش شدن سیم‌های دست و پا گیر و گره خوردن آن‌ها جلوگیری شده و سیستم تازه ظاهر مرتب‌تری به فروشگاه‌های این شرکت می‌دهد.

پایه‌های قدیمی که تحت عنوان Lightning dock شناخته شده‌اند، هنگام جابه‌هایی آیفون‌ها دچار مشکل و خمودگی می‌شدند اما اکنون به کمک پایه‌های جدید این مشکل بر طرف شده و خریداران به راحتی می‌توانند با در  فروشگاه‌ های اپل، آیفون مورد نظر را  از روی پایه بلند کرده و دوباره در جای خود بگذارند. مگ‌سیف‌ها از ظرافت کم‌تری بر خوردار بوده و به همین دلیل محکم‌تر هستند و برای برای شرکت اپل مقرون به صرفه‌ به حساب می‌آیند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید