اپل بازگشت به نسخه iOS 15.1 را برای کاربران غیر ممکن کرد!

اپل بازگشت به نسخه iOS 15.1 را برای کاربران غیر ممکن کرد! به نظر می‌رسد اپل برای همه کاربران آیفون که سیستم عامل خود را به نسخه iOS 15.2 ارتقا داده‌اند یا قصد دارند سیستم عامل خود را ارتقا دهند، بازگشت به نسخه iOS 15.1 را غیرممکن کرده است (نسخه‌ای که شرکت اخیراً امضای آن را متوقف کرده است و آن را برای هیچ دستگاهی غیر قابل دسترس کرده است).

بازگشت به نسخه iOS 15.1 برای کلیه کاربران سری‌های آیفون‌ و آی‌پد غیر ممکن شد!

اپل بازگشت به نسخه iOS 15.1 را برای کاربران غیر ممکن کرد! - iPhone users can no longer downgrade from iOS 15.2به‌روزرسانی iOS 15.2 در ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) راه‌اندازی شد؛ نه تنها رنگ بهبود یافته‌ای را برای مرورگر Safari اپل در آیفون (و آی‌پد) به ارمغان آورد، بلکه شش آسیب پذیری جداگانه را نیز اصلاح کرد که دستگاه‌ها را در سطح مشخصی از خطر قرار می‌داد. طبق معمول، کاربران تشویق شدند تا در اسرع وقت آن را دانلود کنند تا از ایمنی هر چه بیشتر گوشی‌های خود اطمینان حاصل کنند و از آخرین بهینه‌سازی‌ها و بهبودهای سیستم استفاده کنند.

نسخه به‌روزرسانی iOS 15.1 همچنین SharePlay را در FaceTime، گواهی واکسیناسیون Covid-19 در برنامه کیف پول اپل (در جایی که سازگار است)، فرمت ویدیوی ProRes برای iPhone 13 Pro یا iPhone 13 Pro Max و بسیاری موارد دیگر، به‌روز و بهبود بخشید.

اپل بازگشت به نسخه iOS 15.1 را برای کاربران غیر ممکن کرد! - budget ipad ۱با این حال، گاهی اوقات پیش می‌آید که برخی از دستگاه‌ها به دلیل نقص یا ناسازگاری‌های نرم‌افزاری پیش‌بینی‌نشده، با باگ‌ها و خرابی‌های به‌روزرسانی خاص مواجه شوند. معمولاً، در این حالت، کاربران ممکن است به یک نسخه سیستم عامل قدیمی‌تر برگردند، تا زمانی که نسخه جدیدتر برای حل آن مشکلات منتشر شود.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است یک کاربر آیفون بخواهد سیستم عامل خود را به نسخه قدیمی‌تر تنزل دهد، این است که علاقه‌مند به Jailbreaking کردن دستگاه‌های خود است.

با این حال، پس از بررسی رویدادهای امروز، کاربرانی که از دوشنبه گذشته iOS 15.2 را دانلود کرده‌اند، دیگر نمی‌توانند به نسخه قدیمی‌تر سیستم‌عامل برگردند و مجبور خواهند بود حداقل تا زمان انتشار نسخه iOS 15.3 از iOS 15.2 استفاده کنند.

آیفون تاشو و Touch IDهمانطور که 9to5Mac گزارش می‌دهد، به‌روزرسانی iOS 15.1 قبلاً برای سری آیفون ۱۳ که در نوامبر (آبان) به نسخه iOS 15.1.1 به‌روزرسانی شد، فراموش شده بود، به‌روزرسانی کوچکی که یک باگ خاص را اصلاح می‌کرد که کل خانواده دستگاه‌ها را در بر می‌گرفت. اما با عرضه iOS 15.2، نسخه iOS 15.1 اکنون برای کلیه آیفون ها و آی‌پدها (نه فقط آخرین سری) در سراسر جهان کاملاً غیرقابل دسترسی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید