اپل همچنان در حال کار بر روی شارژی مانند ایرپاور با قابلیت بی‌سیم دوربُرد و معکوس است

ایرپاور به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل همچنان در حال کار بر‌‌ روی شارژ بی‌سیم دوربُرد و معکوس جدیدی است که تا عملکردی مشابه AirPower داشته باشد.

در آخرین نسخه خبرنامه Power On، مارک گورمن گزارش‌های قبلی را تایید می‌کند و اعلام کرده که اپل همچنان قصد دارد شارژ بی‌سیمی مانند ایرپاور را تولید کند که چندین دستگاه مانند آیفون، اپل واچ و ایرپاد را به طور همزمان شارژ کند.

اپل اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۷ (شهریور) ایرپاور را در کنار آیفون ۸ و آیفون X معرفی کرد. در آن زمان، اپل گفت که شارژر در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد. پس از ماه‌ها شایعات در مورد مشکلاتی در طراحی، اپل این پروژه را در مارس (اسفند-فروردین) ۲۰۱۹ لغو کرد.

اپل همچنان در حال کار بر روی شارژی مانند ایرپاور با قابلیت بی‌سیم دوربُرد و معکوس است - magsafe1از آن زمان، اپل شارژر MagSafe را برای آیفون‌های خود عرضه کرده است، از جمله لوازم جانبی MagSafe Duo، که می‌تواند به صورت بی‌سیم، اپل واچ و آیفون را به صورت پشت سر هم شارژ کند، با این حال Duo فقط دو شارژر بی‌سیم مجزا است که به هم متصل شده‌اند. اگر گورمن درست گفته باشد، اپل همچنان قصد دارد دستگاه شارژی ایرپاور را تولید و عرضه کند که بتواند هر سه محصول را همزمان شارژ کند.

شارژی مانند ایرپاور با قابلیت بی‌سیم دوربُرد و معکوس

گورمن می‌گوید که معتقد است اپل همچنان در حال بررسی فناوری‌های مختلف در زمینه شارژ است که به فناوری شارژ القایی مبتنی بر اتصال فیزیکی متکی نباشد. به طور خاص، او اشاره می‌کند که اپل در حال کار بر روی ((شارژ بی‌سیم در مقیاس دوربرد است)) است و این شرکت آینده‌ای را تصور می‌کند که در آن همه دستگاه‌های اورجینال خود بتوانند یکدیگر را شارژ کنند.

اپل همچنان در حال کار بر روی شارژی مانند ایرپاور با قابلیت بی‌سیم دوربُرد و معکوس است - iphone12promagsafeگورمن می‌افزاید:

تصور کنید یک آی‌پد، یک آیفون را شارژ می‌کند و سپس آن آیفون در حال شارژ ایرپاد یا اپل واچ است

مدت‌هاست که شایعاتی مبنی بر به اصطلاح قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس برای سری‌های اخیر آیفون شنیده‌ایم. گفته می‌شود پَک باتری MagSafe می‌تواند انرژی را از آیفون، زمانی که دستگاه دوم به برق وصل شده و شارژ می‌شود، دریافت کند. با توجه به ویژگی شارژر بی‌سیم معکوس پَک باتری MagSafe، به نظر می‌رسد که از نظر فنی ممکن است آیفون ۱۲ یا آیفون ۱۳ بتوانند به AirPods یا AirPods Pro انرژی بدهند، اما اپل هنوز این ویژگی را اجرا نکرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید