اپل فروش کنترلر PlayStation DualSense را آغاز کرده‌است

PlayStation DualSenseپس از افزودن پشتیبانی از iOS برای کنترلر PlayStation DualSense کنسول پلی‌استیشن ۵ در ماه آوریل (فروردین)، اپل این هفته فروش این لوازم جانبی را مستقیما از طریق ویترین فروشگاه آنلاین خود آغاز کرد.

اپل ماه گذشته با عرضه iOS 14.5 ، tvOS 14.5 و macOS 11.3 پشتیبانی گسترده کنترلر PlayStation DualSense را برای سیستم عامل‌های مختلف خود ارائه داد و این به روزرسانی امکان سازگاری با لوازم جانبی PS5 DualSense سونی و Xbox Series X را برای محصولات اپل فراهم می‌کند.

علاوه بر بازی‌های خود اپل در iOS ، tvOS و macOS ، از PlayStation DualSense می‌توان برای استفاده در بازی‌های پخش شده از PS4 و PS5 از طریق PS Remote Play استفاده کرد. این ویژگی به یک برنامه مستقل و حساب شبکه PlayStation نیاز دارد.

اپل با پشتیبانی سیستم عامل‌هایش از این لوازم جانبی، این هفته DualSense را به فروشگاه آنلاین اپل خود اضافه کرد و کنترلر را با قیمت ۶۹.۹۵ دلار فروخت.

اپل اطلاع داده که به لطف یک باتری داخلی، کاربران می‌توانند از DualSense بی سیم برای انجام بازی‌های قابل حمل استفاده کنند. شارژ کردن آن با یک شارژر USB 1.2 سازگار با باتری یا پورت استاندارد USB 2.0 یا 3.0 موجود در کنسول PS5 ، Mac یا PC امکان پذیر است.

گیمرها همچنین می‌ توانند در آمازون  DualSense سفید را با قیمت کمی پایین‌تر ۶۷.۷۴ دلار خریداری کنند. نسخه مشکی که اخیرا اعلام شده است با قیمت ۶۹.۹۵ دلار در دسترس است، در حالی که رنگ قرمز  لیست شده اما در حال حاضر در دسترس نیست.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید