اپل iOS 14.7 را با پشتیبانی از بسته باتری MagSafe منتشر کرد

بسته باتری MagSafeامروز اپل iOS 14.7 را برای همه آیفونهای پشتیبانی شده، منتشر کرده است. گرچه هنوز آپدیت مربوط به iPadOS 14.7 را برای تبلت‌های خود منتشر نکرده که عجیب است، زیرا این دو معمولا با هم منتشر می‌شود. به هر حال، تا زمان خواندن این مقاله به روزرسانی iPadOS 14.7 ممکن است در دسترس باشد، اما در زمان نوشتن این مقاله اینگونه نبود.

iOS 14.7 از بسته باتری MagSafe پشتیبانی می‌کند که این شرکت چند روز پیش بی سر و صدا منتشر کرد. بسته باتری MagSafe  با iPhone 12 ، 12 mini ، 12 Pro و 12 Pro Max سازگار است.

این نرم افزار جدید همچنین یک ویژگی Apple Card Family را معرفی می‌کند که به شما امکان می‌دهد محدودیت‌های اعتباری را با یکدیگر ترکیب کرده و یک حساب مشترک را با یک کاربر فعلی Apple Card به اشتراک بگذارید و به برنامه Home امکان مدیریت تایمرها در HomePod را می‌دهد.

اپل iOS 14.7 را با پشتیبانی از بسته باتری MagSafe منتشر کرد - gsmarena 002 27 علاوه بر این ، برنامه‌های Weather و Maps اطلاعات مربوط به کیفیت هوا را برای کانادا، فرانسه، ایتالیا، هلند، کره جنوبی و اسپانیا دریافت می‌کنند. سرانجام، کتابخانه Podcasts اکنون به شما امکان می‌دهد همه نمایش‌ها یا فقط نمایش‌های دنبال شده را مشاهده کنید.

همانطور که انتظار داشتید، به روزرسانی شامل یکسری رفع اشکال نیز می‌شود. متوقف شدن غیر منتظره Apple Music نیز رفع شده‌ است.  پیام سرویس باتری پس از راه اندازی مجدد در برخی از  مدل‌ها  نیز از بین می‌رود.

این به روزرسانی مطمئنا مهمترین نسخه از به روزرسانی اپل نیست، اما احتمالا با وجود بسته باتری MagSafe  به اندازه کافی خوب است که در اسرع وقت نصب کنید. برای انجام این کار، اگر از قبل برای بروزرسانی از شما خواسته نشده، به سادگی به قسمت Settings> General> Software Update بروید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید