طراحی آیفون ۱۵ هنوز توسط اپل تایید نشده!

آیفون ۱۵در حالی که سری آیفون ۱۴ اپل تنها چند ماه پیش عرضه شد، در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد جانشین آن یعنی سری آیفون ۱۵ منتشر شده است.

این شایعات ادعا می‌کنند که آیفون‌های آینده تغییرات طراحی جدیدی خواهند داشت، با این حال، گزارش جدید نشان می‌دهد که ممکن است اینطور نباشد. در چند سال گذشته، مدل‌های آیفون مانند سری آیفون ۱۴ مجهز به پنل پشتی مسطح با گوشه‌های گرد اما تیز هستند. اما شایعات اخیر ادعا کرده بودند که آیفون ۱۵ جدید دارای طراحی شبیه به لبه های گرد آیفون 5c قدیمی‌تر است. این ظاهرا تجربه راحت‌تری را هنگام در دست گرفتن دستگاه ارائه می‌دهد.

اکنون، LeaksApplePro، افشاگر معروف به فوربس گفته که غول کوپرتینویی هنوز در مورد ایجاد تغییرات طراحی در آیفون ۱۵ مطمئن نیست.

ظاهراً طراحی لبه‌های منحنی آیفون ۱۵ هنوز به صورت رسمی توسط مدیران تایید نشده؛ به این معنی که این برند هنوز ظاهر نهایی آیفون ۱۵ را را تایدد نکرده است.

جالب اینجاست که اپل تا اواخر مارس ۲۰۲۲ طراحی آیفون ۱۴ را نهایی نکرده بود و به عبارت دیگر، این شرکت هنوز چند ماه برای این تصمیم فرصت دارد. یکی دیگر از جزئیات مهم در مورد آیفون های ۲۰۲۳ آینده، استفاده از تیتانیوم برای ساخت آن در فریم دستگاه است.

 

دیگر تغییرات آیفون ۱۵

اگر این درست باشد، سری آیفون ۱۵ دارای برخی از پریمیوم ترین مواد استفاده شده در هر آیفونی است. اگرچه می‌توان انتظار داشت که این ویژگی منحصراً در مدل‌های گران‌تر سری Pro مانند آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس ارائه شود.

طراحی آیفون ۱۵ هنوز توسط اپل تایید نشده! - 1669972965 251 First high quality renders of the iPhone 15 Pro show aدیگر تغییرات طراحی جدید شامل کلیدهای Solid State (کلیدهایی که هیچ حرکتی ندارند و با جادوی اپل یعنی هپتیک احساس فشرده شدن را می‌دهند) است که جایگزین کلیدهای فیزیکی می‌شوند و در عین حال برای اولین بار در آیفون به جای پورت لایتنینگ اختصاصی، درگاه USB نوع C را ارائه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید