هدست واقعیت ترکیبی اپل به چیپ M2 مجهز خواهد شد

هدست واقعیت ترکیبی اپل به چیپ M2 مجهز خواهد شد

به گفته مارک گورمن، آخرین نسخه از هدست واقعیت ترکیبی اپل که مدت‌ها شایعه شده بود، دارای سیستم M2 روی تراشه و 16 گیگابایت رم است. گزارشگر بلومبرگ اطلاعات جزئی را در آخرین خبرنامه Power On خود به اشتراک گذاشت که همراه با جزئیاتی در مورد “deluge” دستگاه‌هایی که اپل قصد دارد در سال آینده منتشر کند، از جمله یک بلندگوی جدید HomePod.

همانطور که The Verge اشاره می‌کند، بیشتر گزارش‌های اخیر، از جمله گزارش‌های مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل و The Information، حاکی از آن است که هدست واقعیت افزوده و واقعیت مجازی دارای دو پردازنده خواهد بود. به گفته Kuo، یکی از SoCها همان قابلیت‌های تراشه M1 این شرکت را دارد، در حالی که دیگری یک تراشه پایین‌رده است که برای مدیریت داده‌های حسگرهای دستگاه طراحی شده است.

هدست واقعیت ترکیبی اپل بزودی معرفی می شود

پس از سال‌ها شایعات، شواهد فزاینده‌ای وجود دارد که اپل به روزی نزدیک‌تر می‌شود که سرانجام هدست واقعیت ترکیبی خود را معرفی کند. در ماه می، یکی از کاربران توییتر شواهدی پیدا کرد که اپل احتمالاً از یک شرکت shell برای به دست آوردن علائم تجاری «RealityOS» استفاده کرده است. در اوایل سال، توسعه دهندگان همچنین ارجاعاتی به سیستم عامل در گزارش‌های آپلود اپ استور پیدا کردند. اخیراً، تیم کوک به چاینا دیلی گفته است که «نمی‌تواند بیشتر از فرصت‌هایی که توسط واقعیت افزوده و مجازی ارائه می‌شود هیجان‌زده باشد» و به نشریه گفت «در جریان باشید و خواهید دید که ما چه چیزی را در این زمینه ارائه می‌دهیم».

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید