اپل تست عمق و عایق‌بندی را برای اپل واچ اولترا انجام می‌دهد

اپل اکنون تست عمق و عایق‌بندی را برای اپل واچ اولترا ارائه می‌دهد. اگر آسیب نامشخصی به دستگاه شما وارد شده باشد، احتمالاً بخواهید اپل این تست را برایتان انجام دهد.

اپل در صورت مشاهده ترک‌ بر روی ساعت شما این آزمایش را انجام نمی‌دهد و به کاربران هشدار می‌دهد که در صورت وجود هرگونه ترکی، با این ساعت داخل آب شیرجه نزنند.

اگر ترک‌های نمایشگر جلویی یا کریستال پشتی اپل واچ اولترا شما قابل مشاهده باشد، باید از غواصی خودداری کنید. ترک‌های روی نمایشگر یا کریستال می‌توانند باعث ورود آب و آسیب دیدن ساعت شما شوند، به خصوص اگر ساعت در معرض فشار آب زیاد قرار گیرد.

نحوه عملکرد تست اپل واچ اولترا به صورت زیر است:

در طول تست عایق‌بندی و عمق چه اتفاقی می‌افتد
تست عایق‌بندی و عمق تعیین می‌کند که آیا عمق‌سنج و عایق‌بندی ساعت شما در زمان این تست به درستی کار می‌کنند یا خیر. ابتدا، اپل یک بازرسی بصری برای وجود هرگونه ترک یا آسیب به قسمت بیرونی اپل واچ اولترا شما انجام می‌دهد. اگر ساعت شما عیب و نقص قابل رویتی نداشته باشد، عایق‌بندی سیستم و عمق‌سنج آن را تست می‌کنند.

ثبت درخواست برای تست عایق‌بندی و عمق   
اگر اپل واچ اولترا خود را بررسی کردید و هیچ‌گونه ترک یا آسیب محسوسی بر روی آن نبود، می‌توانید درخواستی را برای تست عمق و عایق‌بندی ثبت کنید. ساعت خود را به طور متوسط پس از ​​هفت تا ده روز کاری دریافت خواهید کرد.

 

Apple

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید