قابلیت‌های برنامه Apple Music در نسخه اندروید نیز اضافه شده‌اند

برنامه Apple Musicبرخی قابلیت‌های برنامه Apple Music مانند صدای بدون افت کیفیت (Lossless Audio) و صدای سه بعدی (Spatial Audio) که در گوشی‌های iOS وجود دارد، حال در نسخه اندرویدی این اپلکیشن نیز اضافه شده است. اما نکته قابل توجه اینجاست که ویژگی‌های ذکر شده فعلا در نسخه بتا وجود دارند و بعد از یک تست کلی، به برنامه اصلی اضافه خواهند شد.

به نقل از GSM Arena، شرکت اپل در رویداد WWDC 2021 قابلیت‌های نرم‌افزاری بسیاری را از سیستم عامل جدید iOS 15 خود رونمایی کرد و درباره پیشرفت در برخی برنامه‌های حاضر آن نیز کنفرانس جداگانه‌ای را ارائه داد. یکی از همین برنامه‌ها Apple Music است که حال قابلیت صدای سه بعدی و همچنین بدون افت کیفیت برای آن در نظر گرفته شده تا کاربران سیستم عامل iOS از آن استفاده کنند. اما جالب است بدانید که این ویژگی‌ها در نسخه بتا اندرویدی آن قرار گرفته تا حتی کاربران سیستم عامل اندروید نیز از آن بهره ببرند!

ویژگی‌های برنامه Apple Music برای اندروید

همانطور که اشاره شد این قابلیت‌ها تنها در نسخه بتا این برنامه اندرویدی هستند، اما یک محدویت دیگر برای کاربران آن درباره پشتیبانی دستگاه از ارائه قابلیت‌ها خواهد بود. در توضیحات برنامه اشاره شده که تنها گوشی‌هایی که از قابلیت ارائه صدای سه بعدی بهره‌مند هستند می‌توانند از ویژگی‌های نسخه بتا استفاده کنند و از طرفی نیز توضیح آن کاملا واضح است.

لازم به ذکر است که برخی گزینه‌های اضافه شده به بخش تنظیمات این برنامه به شما کمک می‌کنند تا بتوانید آهنگ‌ها را در صورتی که به اینترنت داده متصل هستید، به صورت بهینه‌سازی شده در کیفیت پخش کنید. به نحوی که اگر سرعت اینترنت بالا باشد، آهنگ با کیفیت ۳۲۰ پخش شده و اگر اینترنت ضعیفی داشته باشید، کیفیت آهنگ پایین‌تر خواهد آمد. همچنین برخی بهینه‌سازی شده‌ها در قسمت جستجو برنامه اضافه شده است که به پیدا کردن آهنگ مورد نظر در برنامه Apple Music کمک خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید