قابلیت جدید Apple Music چه امکاناتی به کاربران می‌دهد؟

قابلیت جدید Apple Music

Apple Music که یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تولید شده توسط شرکت بزرگ اپل است. در سال ۲۰۱۶ تعداد کاربران این اپلیکیشن از مرز ۲۰ میلیون نیز گذشت. هم اکنون شرکت اپل از اضافه کردن ویژگی و قابلیت جدیدی صحبت می‌کند که در این قابلیت شما می‌توانید از ابزار Shazam جهت شناسایی هنرمندان در DJ Mixes استفاده کنید.

قابلیت جدید Apple Music

کمپانی اپل اعلام کرده است که هم اکنون کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از قابلیت جدید Apple Music و ابزار Shazam هنرمندانی که در ساخت هر ترک دست داشته‌اند و دیگر جزییات هر موسیقی را به وضوح مشاهده کنند. Apple Music اعلام کرده است که به کمک این قابلیت خالقان هر اثر در DJ mixes را بهتر خواهید شناخت و می‌توانید با آن‌ها ارتباط نزدیک‌تری داشته باشید.

قابلیت جدید Apple Music

شرکت اپل ابزار Shazam را در سال ۲۰۱۸ برای قابلیت جدید Apple Music  خریداری کرد و هم اکنون سرپرست اپل میوزیک عنوان کرده است که این قابلیت جدید با استفاده از فناوری‌های پیشرفته‌ای جزییات یک موسیقی درج شده در بخش DJ mixes را شناسایی کرده و به شما می‌گوید که در ساخت این اثر از چه موسیقی‌هایی استفاده شده و چه کسی این میکس را تولید کرده است.

Ascoltare musica e altro con l'app Apple Music - Supporto Apple (IT)

این گونه حق سازندگان هر یک از این ترک‌های موسیقی دیگر پایمال نخواهد شد زیرا پیش‌تر Apple Music اعلام کرده بود که در زمینه تشخیص موسیقی‌های بخش DJ mixes دچار مشکل شده است. خوشبخانه اکنون این مشکل بر طرف شده و کاربران بدون پرداختن هیچ هزینه اضافه‌ای می‌توانند از قابلیت جدید Apple Music جدید  بهره‌مند شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید