ویژگی‌های جدید برای سرویس اپل Music با همان هزینه اشتراک 5 دلاری

ویژگی‌های جدیدی برای سرویس اپل Music معرفی شد

اپل Music را باید از سرویس‌های محبوب دانست و در این بین سرویس‌های پخش موسیقی مانند Spotify، YouTube Music، Deezer، TIDAL نیز اغلب ویژگی‌های جدیدی را برای بهبود بیشتر به پیشنهاد خود اضافه می‌کنند. اپل موزیک نیز از این قاعده مستثنی نیست، بنابراین اگر به این سرویس فکر می‌کنید، خوشحال خواهید شد که بدانید این سرویس اپل دارای ویژگی‌های لایو جدید و انحصاری است.

در این نسخه‌های لایو منحصر به فرد که اپل Music Sessions نامیده می‌شود، تعدادی از محبوب‌ترین هنرمندان جهان و همچنین هنرمندان نوظهور حضور خواهند داشت. مهمتر از آن، کاربران Apple Music می‌توانند به این نسخه‌های لایو منحصر به فرد در Spatial Audio گوش دهند. تمام برنامه‌های Apple Music خارج از استودیوهای Apple Music در سراسر جهان ضبط می‌شود. به اندازه کافی جالب است، این‌ها نیز فیلمبرداری می‌شوند، که ترکیبی از آهنگ‌های صوتی و موزیک ویدیوهای اجرای زنده همراه را جذاب‌تر می‌کند.

اپل Music با ویژگی‌های جدید همراه شد

ویژگی‌های جدیدی برای سرویس اپل Music معرفی شد

اگر قبلاً برای اپل Music پول پرداخت می‌کردید، باید بدانید که Apple Music Sessions با نسخه‌هایی از Carrie Underwood و Tenille Townes که از استودیوهای جدید Apple Music در نشویل، تنسی ضبط شده‌اند، در دسترس است.
هنرمندان کانتری دیگری از جمله رونی دان، اینگرید آندرس و بسیاری دیگر به برنامه Apple Music اضافه خواهند شد. همچنین، اپل برنامه‌های خود را برای گسترش این سری به سایر سبک‌های موسیقی در آینده تأیید کرد. اگر از علاقمندان شنیدن موسیقی‌های به صورت زنده هستید، این ویژگی‌های جدید اپل برای سرویس موزیک خود، می‌تواند تجربه کاربری به مراتب بهتر را رقم زند. همچنین قرار نیست افراد هزینه اضافی پرداخت کنند و با همان هزینه همیشگی قابل دریافت است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید