اپل موزیک برای پلی استیشن 5 سونی در دسترس است

اپل موزیک برای پلی استیشن 5اپل موزیک برای پلی استیشن 5 به تازگی در دسترس قرار گرفت. اپل موزیک برای پلی استیشن 5 باعث می‌شود PS5 اولین کنسولی باشد که از Apple Music پشتیبانی می‌کند، درست در اوایل این ماه شایعه شد بود که این سرویس ممکن است به زودی برای کنسول‌های بازی عرضه شود.

با این برنامه جدید، کاربران پلی استیشن 5 سونی به تمام محتوای Apple Music، از جمله بیش از ۹۰ میلیون آهنگ، بیش از ۳۰۰۰۰ لیست پخش انتخاب شده، موزیک ویدیوها با کیفیت 4K و رادیو موزیک اپل دسترسی خواهند داشت.

پلی استیشن 5 سونیاپل موزیک به خوبی در رابط کاربری پلی استیشن 5 ادغام شده و با فشار دادن دکمه PS روی کنترلر DualSense می‌توان از طریق Control Center به آن دسترسی داشت. این برنامه می‌تواند پیشنهادهایی را با توجه به نوع بازی در حال انجام، ارائه دهد. همچنین پشتیبانی کامل از پخش پس‌زمینه موسیقی و همچنین ویدیوها را دریافت می‌کنید.

نه سونی و نه اپل هنوز مشخص نکرده‌اند که آیا اپل موزیک برای پلی استیشن 5 سونی از صدای بدون افت یا با وضوح بالا پشتیبانی می کند یا خیر، همچنین هیچ اشاره‌ای به Dolby Atmos نشده‌است، که جای تعجب نیست زیرا پلی استیشن 5 سونی نمی‌تواند به طور بومی Atmos را رمزگشایی کند.

اپل موزیک برای پلی استیشن 5 سونی در دسترس است - sony playstation 5 digital edition 800x800 2همچنین هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این برنامه برای کنسول‌های بازی ایکس باکس وجود ندارد. همچنین در کنسول‌های پلی استیشن ۴ موجود نیست، حتی اگر اپل برنامه +Apple TV را برای آن دستگاه‌ها ارائه دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید