هدست واقعیت ترکیبی اپل با منبع تغذیه مغناطیسی عرضه می‌شود

هدست واقعیت ترکیبی

کمپانی اپل مدتی است که در حال کار بر روی یک هدست واقعیت ترکیبی است و به نظر می‌رسد که این شرکت آماده است تا این دستگاه جدید خود را در ماه‌های آینده به طور رسمی معرفی کند.

با این که مدت زمان نسبتا زیادی تا عرضه این محصول باقی مانده، اما تا اکنون اطلاعات زیادی از منابع رسمی و غیر رسمی درباره این دستگاه منتشر شده است. یکی از مواردی که توانسته توجه کاربران محصولات اپل را به خود جلب کند، رابط کاربری مشابه این دستگاه، با سیستم عامل iOS و گوشی‌های هوشمند آیفون و دستگاه‌های آیپد که با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود که دستگاه جدید کمپانی اپل، دارای یک رابط کاربری بسیار جذاب باشد.

در حال حاضر انتظار می‌رود که این محصول جدید در کنفرانس سالیانه توسعه دهندگان اپل (WWDC) که در شهر کالیفرنیای آمریکا برگزار می‌شود و کارکنان این شرکت، در آن محصولات و فناوری‌های تازه خود را در معرض جامعه جهانی قرار می‌دهند، معرفی شود. در تازه‌ترین اخباری که راجب مشخصات این محصول منتشر شده است، گفته می‌شود که هدست واقعیت ترکیبی اپل همراه با یک کابل شارژ مغناطیسی برای تغذیه منبع آن عرضه خواهد شد.

مارک گورمن، گزارشگر سرشناس خبرگزاری بین‌المللی بلومبرگ، به تازگی در بخش خبرنامه Power On این خبرگزاری، اطلاعات جدیدی را راجب محصول جدید کمپانی اپل منتشر کرده است. طبق اطلاعاتی که گورمن منتشر کرده است، هدست واقعیت ترکیبی جدید اپل به احتمال زیاد با نام‌ Reality Pro و یا Reality One عرضه می‌شود، همچنین در این گزارش آمده است که این محصول دارای دو ورودی کابل یو اس بی تایپ سی، برای انتقال داده و همچنین یک درگاه جدید اختصاصی جدید برای شارژ و تغذیه منبع آن می‌باشد.

مشخصات منبع تغذیه هدست واقعیت ترکیبی اپل

هدست واقعیت ترکیبی

انتظار می‌رود منبع تغذیه استفاده شده در هدست واقعیت ترکیبی جدید اپل همانند کانکتور MagSafe، که این کمپانی از آن برای اولین بار، در ژانویه سال 2006 و در لپ‌تاپ‌های مک بوک و مک ایر به منظور ارتقای امنیت محصولات گران قیمت خود استفاده نمود باشد.

به همین منظور بر اساس مستندات و اطلاعاتی که تا اکنون در دسترس است، به احتمال زیاد کابلی که در هدست واقعیت ترکیبی اپل به منظور شارژ کردن منبع آن استفاده می‌شود، دارای یک نوک گرد است که به صورت مغناطیسی به هدست می‌چسبد و پس از وارد کردن این کابل به درگاه خود، می‌توان با چرخاندن آن اتصال بین کابل و هدست را قفل و محکم کرد. این قابلیت از احتمال صدمه به هدست در موقعیت‌هایی که ممکن است کابل از آن جدا شود، مانند گیر کردن آن میان دست و پا و یا وضعیت‌های مشابه جلوگیری خواهد کرد.

علاوه‌بر تمامی این‌ها، اخیرا گزارش شده است که هدست واقعیت ترکیبی جدید اپل دارای یک منبع تغذیه خارجی خواهد بود. طبق گفته‌ها دلیل اصلی وجود منبع تغذیه خارجی در این هدست، ترس کمپانی اپل از گرم شدن بیش از حد آن می‌باشد که ممکن است با بروز چنین اتفاقی، صدماتی به این دستگاه وارد شود و یا با کند شدن قابلیت‌ها و برنامه‌های موجود در آن، کاربران در هنگام استفاده از این هدست دچار مشکل و یا اختلال شوند.

همچنین بر اساس اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده است، منبع تغذیه هدست واقعیت ترکیبی اپل تقریبا به اندازه گوشی‌های هوشمند آیفون می‌باشد و طول عمر شارژ باتری آن، پس از یک بار شارژ کامل به اندازه دو ساعت خواهد بود. با این که همچنان اطلاعات دقیقی از قیمت این محصول منتشر نشده است، اما طبق گزارش‌ها و بر اساس کاراریی و ویژگی‌هایی که این دستگاه خواهد داشت، احتمال می‌رود که با قیمتی در حدود 3000 دلار آمریکا و یا 150 میلیون تومان، در بازار جهانی عرضه شود.

منبع: gizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید