عرضه سری آیفون 14 پرو با همان ظرفیت‌های ذخیره‌سازی آیفون ۱۳ پرو!

ممکن است سری آیفون 14 پرو با همان ظرفیت‌های ذخیره سازی نسخه قبلی خود یعنی آیفون 13 پرو عرضه شوند!

بر اساس گزارش Macrumors، جف پو، تحلیلگر Haitong International در جدیدترین یادداشت تحقیقاتی خود گفت که ممکن است آیفون 14 پرو افزایش حافظه نداشته باشد و تنها با گزینه ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایتی باقی بماند. این ادعا در پی گزارش TrendForce است که می‌گوید مدل‌های آیفون 14 پرو می‌توانند با افزایش حافظه ۲۵۶ گیگابایتی شروع شوند، این دقیقا همان چیزی است که Pu قبلاً با آن موافق بود.

اکنون، در کنار آیفون 14 پرو، Pu همچنین در آخرین یادداشت خود یک ردیف ۱۲۸ گیگابایتی برای مدل آیفون 14 پرو مکس اضافه کرده است، در حالی که قبلاً گفته بود مدل‌های آیفون 14 پرو از ۲۵۶ گیگابایت شروع می‌شوند. با توجه به این پیش‌بینی، به نظر می‌رسد که مدل آیفون 14 پرو با همان ظرفیت‌های ذخیره‌سازی نسخه قبلی خود یعنی آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت‌های ۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت، ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایت عرضه می‌شوند.

ممکن است سری آیفون 14 پرو با همان ظرفیت‌های ذخیره سازی نسخه قبلی خود یعنی آیفون 13 پرو عرضه شوند!

Pu در یادداشت تحقیق می‌‌گوید: ” ما بر اساس بررسی زنجیره‌ تامین اخیرمان، برنامه ساخت آیفون 14 (2H22 با ۹۱ میلی‌متر) در مقایسه با iPhone 13 (2H21 با ۸۴ میلی‌متر) حفظ می‌کنیم، زیرا مشکل مهمی در زنجیره تامین وجود ندارد. مورد بعدی که باید بدانید، قیمت آیفون 14 و مدت زمان عرضه به بازار خواهد بود. از نظر مشخصات، ما ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی را به سری Pro اضافه می‌کنیم.”

در گزارش دیگری، مینگ-چی کو، تحلیلگر TF Securities، ادعا کرد که مدل‌های پرو امسال قیمتی بالاتر از مدل‌های سال گذشته خواهند داشت، به طوری که میانگین قیمت فروش کل سری آیفون 14 شامل مدل‌های پایین‌رده جهان، حدود ۱۵ درصد افزایش یافته است.

ممکن است سری آیفون 14 پرو با همان ظرفیت‌های ذخیره سازی نسخه قبلی خود یعنی آیفون 13 پرو عرضه شوند!مشخصات دیگر آیفون 14 پرو

از دیگر ویژگی‌های شایعه شده آیفون 14 پرو می‌توان به طراحی بدون ناچ با بریدگی قرصی شکل و سوراخ برای گوشی و دوربین جلو، نمایشگر همیشه روشن، چیپست A16 سریع‌تر، دوربین عقب ۴۸ مگاپیکسلی بهبودیافته که از فیلمبرداری 8K پشتیبانی می‌کند، اشاره کرد. به علاوه ویژگی‌های جدید iOS 16 مانند نماد درصد باتری و ویجت‌های صفحه قفل هم با این گوشی ارائه می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید