اپل جشنواره هولی را با ((شات در آیفون)) از آن خود کرد

شات در آیفون

اپل مجموعه‌ای از تصاویر را به مناسبت جشنواره هندی هولی در حساب اینستاگرام خود منتشر کرده‌ و در آن عکاسی به نام  Dhruvin S. با آیفون از پودرهای رنگی که امضای این جشنواره هستند، عکاسی کرده‌است.

هشت عکس که شنبه شب در اینستاگرام منتشر شده، مجموعه عکس‌های نمای نزدیک از مردم است که برای برجسته کردن بخشی از پوست یا تمرکز روی یک ویژگی چهره، با زوم کراپ شده‌است. همه سوژه‌های تصاویر با پودر هولی پوشیده شده‌اند، ماده‌ای رنگارنگ که به شدت در جشن‌ها استفاده می‌شود.

عکاس Dhruvin S. گفت: ((من هرگز هولی را به عنوان نوعی هنر تصور نمی‌کردم. این جشنواره تقریبا مانند ایجاد یک بوم بر روی صورت است و برای این کار نیازی نیست که یک نقاش یا یک هنرمند باشید. ))

سیاست اپل برای شات در آیفون

این تصاویر بخشی از برنامه بازاریابی طولانی مدت ((شات در آیفون)) اپل است که در آن عکس‌ها و فیلم‌ها با استفاده از دستگاه هایی مانند آیفون 12 یا آیفون 12 پرو تولید می‌شوند.

جشنواره هولی، که به عنوان ((جشنواره عشق)) و ((جشنواره رنگ‌ها)) نیز شناخته شده، از 28 مارس تا 29 مارس برگزار می‌شود. این جشنواره به طور معمول زمانی برای دیدار مردم با دیگران، بخشش و فراموش کردن است. در این جشن با پرتاب پودرهای رنگی و بادبادک‌های پر از آب از یکدیگر استقبال می‌کنند.

این اولین بار نیست که اپل از این جشنواره برای نمایش قابلیت‌های تصویربرداری دستگاه‌های خود استفاده می‌کند. در سال 2018 ، این شرکت تصاویر افرادی را که در گرد و غبار پوشیده شده‌اند، به اشتراک گذاشت که در همه آنها از آیفون استفاده شده بود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید