اپل مپ با نقشه‌های جدید به‌روز می‌شود

اپل مپ با نقشه‌های جدید بروزرسانی می‌شود

شرکت Apple به تازگی اپل مپ را با نقشه‌های جدید بلژیک به‌روزرسانی کرده تا کاربران بتوانند تجربه کاربری بهتری داشته باشند.

افرادی که در توییتر و ردیت بودند اخیراً متوجه برنامه اپل مپ خود شدند که نقشه ناگهان متفاوت به نظر می‌رسد. به عنوان مثال، در نگاه اول، نقشه هلند قبلاً جزئیات بسیار بیشتری داشت. به گفته iCulture، این هنوز یک آپدیت کامل نیست، در واقع یک مرحله آزمایشی گسترده است. کاربر توییتر می‌گوید که هیچ نمای خیابان یا «نگاه به اطراف» در اپل مپ وجود ندارد.

اپل مپ با نقشه‌های جدید بروزرسانی می‌شود

از آنجایی که ساختمان‌ها عمدتاً به صورت ایستگاه اضافه شده‌اند، ساختمان‌های دیگر اکنون به صورت سه‌بعدی قابل مشاهده هستند. هنوز مشخص که این به‌روزرسانی برای هلند و بلژیک چه زمانی به‌طور کامل عرضه می‌شود، اما iCulture پیش‌بینی می‌کند که احتمالاً در ماه دسامبر ارائه می‌شود. علاوه بر بنلوکس، وبلاگ‌نویس جاستین اوبیرن یک مرحله آزمایشی باز را در لیختن اشتاین و سوئیس مشاهده کرد. انتظار داریم ماه دسامبر نسخه نهایی دردسترس قرار گیرد.

اپل مپ با نقشه‌های جدید بروزرسانی می‌شود

اپل از بهار در روی نقشه بروکسل فعالیت داشته و این به‌روزرسانی، Apple Maps می‌تواند در ۲۳ کشور در کشورهای مستقل مشاهده شود. به موازات مرحله آزمایشی این دو کشور، اپلیکیشن ناوبری در حال حاضر در کشورهای عربی، فلسطین و برخی دیگر در حال آزمایش است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید