تراشه M2 شرکت اپل احتمالا در فصل تابستان عرضه خواهد شد

تراشه M2

با توجه به اطلاعات منتشر شده،‌ گفته می‌شود که اپل در حال کار روی نسخه کم مصرف و قدرتمند پردازنده M1 یعنی تراشه M2 بوده و این چیپست از ماه آوریل (فروردین) سال گذشته در مرحله تولید بوده و در فصل تابستان عرضه می‌شود، ناگفته نماند که ابتدا این تراشه در MacBooks استفاده خواهد شد و سپس به صورت جداگانه به دیگر کمپانی‌ها فروخته خواهدشد.

هر آنچه درباره دستگاه‌های دارای تراشه M2 می‌دانیم

اخیرا اطلاعات زیادی درباره مک بوک‌های جدید اپل منتشر شده و گفته می‌شود که زمان معرفی و عرضه این دستگاه‌ها به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تغییر کرده‌است. تحلیلگر شرکت اپل یعنی Ming-Chi Kuo تایید کرده است که در نیمه دوم سال جاری MacBook Pro با پشتیبانی از درگاه microSD و چند پورت جدید عرضه خواهدشد.

با توجه به گزارش منتشر شده از mashable،‌ همانند دستگاه‌هایی که در ابتدا به تراشه M1 مجهز شدند،  به تراشه M2 نیز مجهز خواهندشد، MacBook Pro ،MacBook Air و Mac mini از این جمله خواهندبود. متاسفانه این گزارش اطلاعات چندانی را در دسترس کاربران قرار نمی‌دهد و تنها این موضوع مشخص شده که تراشه M2 یک پردازنده 5 نانومتری خواهدبود. همچنین گفته می‌شود که مقدار رم استفاده شده در تراشه M2، معادل ۱۶ گیگابایت خواهد بود و از کارت گرافیک داخلی نیز پشتیبانی خواهدکرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید