اپل ممکن است به طور تصادفی وجود M1X MacBook Pro را تأیید کرده باشد

M1X MacBook Proسخنرانی اصلی کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل امسال بدون MacBook Pro جدید آمد و رفت، اما به نظر می‌رسد این هدف اصلی نبوده است! به طرز جالب توجهی، اپل بی سر و صدا عبارات ((M1X MacBook Pro)) و M1X را به عنوان برچسب در ویدیوی YouTube خود از اصلی ترین برنامه زنده خود از این رویداد، همانطور که توسط Max Balzer (از طریق 9to5Mac) مشاهده شده، قرار داد.

M1X MacBook Pro نه تنها به معنای تأیید ضمنی حداقل یک مک بوک پرو مجهز به تراشه جدید است، بلکه شایعاتی مبنی بر داشتن تراشه M1 جدید را تأیید می‌کند و احتمالا اپل آن را به عنوان یک نوع پیشرفته X نام گذاری کرده‌است. (یا همانطور که برخی اشاره می‌کنند ، این می تواند به این معنی باشد که کسی در تیم رسانه‌های اجتماعی تصمیم گرفته برای افزایش SEO تلاش کند و آن را جبران کند.)

سه هفته پیش، مارک گورمن از بلومبرگ گزارش داد که ما از اوایل تابستان امسال شاهد طراحی مجدد MacBook Pro های ۱۴ و ۱۶ اینچی هستیم، مدل‌هایی که اسلات کارت SD، پورت HDMI و برخی از ویژگی‌های محبوب را بازمی‌گرداند. حتی ممکن است اتصال شارژ MagSafe؛  هسته پردازنده دوبرابر و GPU با کارایی بالا را ارائه دهد و تا ۶۴ گیگابایت RAM را پشتیبانی کند. همه فکر می‌کردند ممکن است که رویداد WWDC بهترین راه برای انحراف از آشفتگی اخیر توسعه دهندگان باشد تا اپل بتواند به راحتی محصول جدید خود را معرفی کند.

شاید این ایده اصلی بود، اما در عوض ما یک سخنرانی کاملا مملو از چیزهای جدید داشتیم که با اعلامیه‌های افزارهای جدید پر شده بود. باید منتظر ماند و دید در آینده چه اخبار جدیدی به روزخواهد شد.

مطلب قبلیاجرای برنامه اندروید در ویندوز نسخه جدید قابل انجام خواهد بود
مطلب بعدیدستگاه‌های هوآوی هنگام به روزرسانی به HarmonyOS 2، تمام داده‌ها را نگه می‌دارند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید