هفته‌های آینده مک بوک پرو 2021 با چیپ M1X اپل از راه می‌رسد

هفته‌های آینده مک بوک پرو 2021 با چیپ M1X اپل از راه می‌رسداپل اخیرا نسل جدید آیفون و آیپد مینی را در کنار اپل واچ معرفی کرد. حال گزارش‌هایی پیرامون مک بوک پرو 2021 این شرکت با چیپ M1X هم منتشر شد.

شرکت کوپرتینویی همیشه در سپتامبر نسل جدید آیفون را معرفی کرده و پاییز نیز به رونمایی از مدل جدید مک بوک می‌پردازد. براساس شایعه تازه انتشاریافته، مک بوک پرو جدید تحت توسعه قرار دارد و از پردازنده قدرتمند M1X اپل قدرت خواهد گرفت.

این اطلاعات در مطلب Power On بلومبرگ منتشر شده و ادعا می‌شود که لپ تاپ آینده اپل با قلب تپنده M1X که نسخه ارتقایافته M1 بوده، همراه است. انتظار داریم در ماه اکتبر کوپرتینویی‌ها یک رویداد آنلاین را برگزار کنند که در آن از مک بوک پرو 2021 رونمایی خواهد شد.

اخیرا هم مشخص شد که غول کوپرتینویی قصد دارد تولید مک بوک پرو جدید با چیپ M1X تا اکتبر امسال افزایش دهد. افزایش تولید به منزله آن است که رونمایی در نزدیکی قرار دارد و فاصله چندان تا معرفی محصول موردنظر وجود ندارد.

مک بوک پرو 2021 با مشخصاتی بزرگ از راه خواهد رسید

هفته‌های آینده مک بوک پرو 2021 با چیپ M1X اپل از راه می‌رسدعلاوه بر مک بوک پرو 2021، انتظار داریم چندین دستگاه مک جدید دیگر هم معرفی شود که از جمله باید به مک مینی، iMac و برخی دیگر اشاره کرد. پیش بینی می‌شود مدل‌های بعدی مک بوک پرو در دو نسخه ۱۴ و ۱۶ اینچی با طراحی کاملا بروزرسانی شده و نمایشگر مینی LED عرضه شوند. این سری قرار است پورت HDMI و اسلات کارت اس دی هم در آنها قرار گیرد.

درباره پردازنده M1X اپل باید بیان داشت که یک چیپ ۱۰ یا هشت هسته‌ای خواهد بود. در سایر مشخصات مک بوک پروهای جدید دارای ۱۶ یا ۳۲ گیگابایت رم در نسخه پایه و ۶۴ گیگابایت رم در نسخه رده بالا است. درباره تولیدکنندگان مک بوک پرو 2021 گفته شده مسئول مونتاژ این سری Quanta Computer و مسئول تولیدکننده پنل نمایشگر MiniLED نیز شرکت Ruiyi Optoelectronics است.

 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید