شایعه شده است که آیفون 16 اپل دارای سنسورهای دوربین عمودی است

انتظار می‌رود که خط تولید آیفون 15 در چند ماه آینده فعالیت خود را آغاز کند، طبیعتاً گوشی‌های هوشمند سری آیفون 16 بیش از یک سال بعد عرضه خواهند شد.

برخی از جزئیات خاص مربوط به گوشی هوشمند آیفون ۱۶ که در سال آینده روانه بازار می‌شود، به صورت آنلاین منتشر شده‌اند و به ما خبر می‌دهند که ظاهراً ترتیب سنسورها در این سری از آیفون‌ها به شکل عمودی خواهد بود.

اطلاعت جدید در مورد آیفون 16

اطلاعات جدید که توسط کاربر توییتر با نام کاربری URedditor به اشتراک گذاشته شده است، ادعا می‌کنند که مدل استاندارد آیفون ۱۶ دارای سنسورهای دوربینی است که به شکل عمودی در کنار هم قرار می‌گیرند. انتظار می‌رود همین طراحی درiPhone 16 Plus نیز مشاهده شود. این تغییر باعث خواهد شد تا بتون آیفون جدید اپل را خیلی راحت تشخیص داد. از جمله سایر ویژگی‌های موجود در این محصول می‌توان به داینامیک آیلند جدید و وجود یو اس بی تایپ سی اشاره کرد.

اپل از سنسورهای مورب در دوربین آیفون 13 استفاده می‌کند و مدل 14 نیز دارای همین طراحی هستند. در حالی که انتظار می‌رود سنسورهای دوربین عمودی در آیفون 16 و 16 Plus به کار برده می‌شوند، اما مدل‌های سری Pro با سنسورهایی شبیه به آیفون 13 عرضه خواهند شد.

آیفون 16

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید