شایعه: آیفون 15 اپل از قاب کناری منحنی تیتانیومی استفاده می‌کند

آیفون ۱۵ اپلشایعه عجیب و جدیدی که در توییتر در حال دست به دست شدن هست، ادعا می‌کند که اپل ممکن است در حال بررسی یک تغییر کوچک اما قابل توجه در طراحی سری آیفون ۱۵ آینده باشد. افشاکننده معروف شریمپ می‌گوید که آیفون 15 اپل می‌تواند به جای صاف بودن مانند نسل‌های آیفون ۱۲، آیفون ۱۳ و آیفون ۱۴، از یک قاب جانبی منحنی به سمت پشت استفاده کند.

این می‌تواند سری آیفون ۱۵ را با آخرین پیشرفت‌های طراحی اپل مطابقت دهد. به عنوان مثال، جدیدترین مک بوک پرو از یک زبان طراحی تقریباً مشابه بهره می‌برد، که از یک فریم جانبی استفاده می‌کند که در یک طرف دارای زاویه راست و کمی منحنی به سمت دیگر شبیه به “J” است. جالب اینجاست که آیفون 5c که تقریباً یک دهه پیش ساخته شده بود، طراحی مشابهی با صفحه نمایش تخت و پشت خمیده دارد. آیا به طور بالقوه می‌توانیم شاهد بازگشت به این الگو باشیم، اما به‌طوری‌که به مراتب بالاتر است؟

به عنوان یک تجدید، اپل با عقب نشینی از تصمیمات طراحی خود نا آشنا نیست و اهمیتی نمی‌دهد که چقدر از آنها استقبال شده است. با این حال به نظر می‌رسد جدیدترین طراحی آیفون با لبه‌های صنعتی‌اش محبوبیت جهانی پیدا کند، اما اپل سال‌ها پس از طراحی قاب‌های خمیده‌ای که با آیفون ۶ شروع شد و با آیفون ۱۱ به اوج رسید. 

توییت شریمپ در مورد آیفون 15 اپل

“طبق اطلاعات اولیه، آیفون ۱۵ دارای طراحی حاشیه جدیدی خواهد بود. گوشه لبه پشتی همانطور که در تصاویر اشاره شده، گرد خواهد بود و دیگر مربع نخواهد بود. مواد نیز تیتانیوم خواهد بود. هنوز برای قضاوت آیفون ۱۵ سال آینده زود است”. 

شایعه: آیفون 15 اپل از قاب کناری منحنی تیتانیومی استفاده می‌کند - Apple iPhone 15 now rumored to adopt curved titanium side frameچنین طراحی بهترین‌های هر دو جهان را با هم جمع می‌کند؛ ظاهر پیشرفته و فوق‌العاده طراحی صاف فعلی همراه با ارگونومی بهتر طراحی پشتی که کمی خمیده است. 

شریمپ همچنین می‌گوید که اپل ممکن است از تیتانیوم به جای فولاد ضد زنگ در آیفون ۱۵ استفاده کند. با توجه به فوق‌العاده بودن تیتانیوم، ما انتظار داریم که تنها آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ اولترا به طور بالقوه از قاب تیتانیومی استفاده کنند، در حالی که آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس ممکن است از فریم‌های فولادی ضد زنگ مشابه آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس آلومینیومی استفاده کند. با توجه به میزان سرمایه گذاری کوپرتینویی با مگ‌سیف، انتظار نمی‌رود که اپل از استفاده از پشت شیشه‌ای در آیفون‌های آینده خود اجتناب کند و مگ‌سیف با هیچ چیز دیگری جز شیشه به خوبی کار نمی‌کند. 

تیتانیوم به تازگی شروع به ایفای نقش کوچک اما مهم در خانواده بزرگ اپل کرده است. به عنوان مثال، اپل واچ اولترا، تنها در نوع تیتانیومی موجود است. 

با این حال، افشاکننده عموماً توصیه می‌کند که سخنان او را نباید به طور قطعی در نظر گرفته شود، زیرا هنوز برای نتیجه‌گیری قطعی در مورد نسل آینده آیفون ۱۵ زود است. 

انتظار داریم چهار آیفون جدید در سپتامبر ۲۰۲۳ رونمایی شوند: آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ اولترا. پیش‌بینی می‌شود Dynamic Island هر چهار مدل آینده را زیبا کند و طبق گزارش‌ها، پروموشن روی همه مدل‌ها نیز عرضه می‌شود.

شایعه: آیفون 15 اپل از قاب کناری منحنی تیتانیومی استفاده می‌کند - iphone 7 plus concept aitor amigo 3 e1615299684907آیفون ۱۵ اولترا و آیفون ۱۵ پرو البته جذاب‌ترین دستگاه‌های جدیدی هستند که می‌توان انتظار داشت و شایعات حاکی از آن است که هر دو ممکن است دکمه‌های سخت‌افزاری صدا و پاور را برای دستگاه‌های خازنی کاهش دهند، مشابه روشی که آیفون ۷ دکمه هوم سخت‌افزاری را حذف کرد. همانطور که قبلاً تأیید شده است، همه آیفون‌های آینده به جای پورت لایتنینگ در پایین، با USB Type-C عرضه خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید