سری گوشی iPhone 14 احتمالا تنها یک مدل eSIM دارند

ُسری گوشی iPhone 14 احتمالا تنها یک مدل eSIM دارند

سری گوشی iPhone 14 در چند ماه گذشته درگیر شایعات بسیاری بودند، علی‌رغم اینکه ماه‌ها تا عرضه آن‌ها فاصله داریم، هر از گاهی گزارش جدید منتشر می‌شود و حال نوبت به یک موضوع دیگر رسید.

شایعه شده است که سری گوشی iPhone 14 از اسلات نانو سیم‌کارت برخوردار نیستند و در مقابل از eSIM پشتیبانی خواهند کرد. اکنون، یک تحلیلگر نشان داده است که این شایعه احتمالا درست باشد و غول فناوری کوپرتینویی ممکن است سری iPhone 14 را تنها در مدل eSIM عرضه دارد.

Emma Mohr-McClune، مدیر خدمات فناوری در GlobalData، می‌گوید که ممکن است سری بعدی آیفون اپل تنها با پشتیبانی از eSIM و بدون اسلات نانو سیم کارت عرضه شود. با این حال، Mohr-McClune اضافه کرده که این کمپانی ممکن است یک نوع با اسلات سیم کارت برای برخی اپراتورهای خاص تدارک بیند.

سری گوشی iPhone 14 با پشتیبانی از تنها eSIM

ُسری گوشی iPhone 14 احتمالا تنها یک مدل eSIM دارند

این شرکت به آرامی استفاده از eSIM را در تلفن‌های هوشمند خود گسترش داده است. اولین بار با عرضه آیفون XS و XS Max پشتیبانی از eSIM فراهم شد و با مدل‌های اخیر iPhone 13، پشتیبانی از سیم کارت دوگانه را اضافه کرد.

اخیراً گزارش شده است که اپل حتی در حال کار بر روی یک انتقال است زیرا برخی از اپراتورهای آمریکایی از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ مدل‌های منتخب iPhone 13 را بدون سیم کارت نانو در باکس خرده فروشی عرضه خواهند کرد. این شرکت در حال حاضر مدل‌های iPhone 13 را بدون نانوسیم به فروش می‌رساند. در صورتی که محصول از طریق Apple Store یا Apple.com فروخته شده باشد، سیم کارت در جعبه موجود است.

اگر گزارش‌های مربوط به مدل‌های فقط eSIM برای گوشی‌های هوشمند آینده اپل درست باشد، پس این کمپانی باید در حال تست بوده و بزودی مشخص شود برنامه آن چه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید