اپل سرانجام قابلیت نمایشگر همیشه روشن بهبودیافته‌ای همانند سامسونگ را ارائه کرد

اپل سرانجام قابلیت نمایشگر همیشه روشن بهبودیافته‌ای مانند سامسونگ را برای آیفون 14 پرو به ارمغان آوردپس از ماه‌ها شکایت کاربران، اپل سرانجام در آخرین به‌روزرسانی iOS، قابلیت نمایشگر همیشه روشن (AoD) را برای آیفون ۱۴ پرو را به ارمغان آورد. 

نمایشگر همیشه روشن آیفون برابر با مصرف زیاد انرژی

آیفون‌های اپل از حالت نمایشگر همیشه روشن که نسل‌ها در گوشی‌های گلکسی سامسونگ وجود داشته، برخوردار نبوده و نیستند. سرانجام آیفون 14 پرو زمینه ورود AoD به رابط کاربری آیفون شد، اما این قابلیت در آیفون در مقایسه با سامسونگ به طور غیر ضروری پر زرق و برق بود و نتیجه آن مصرف زیاد انرژی شد. 

و پس از چند روز استفاده از این ویژگی، کاربران آیفون 14 پرو از مصرف انرژی بالا شکایت کردند. بنابراین، اپل مجبور به تغییر و پیاده‌سازی نمایشگر همیشه روشن بهبودیافته‌ای همانند سامسونگ شد.

همچنین بخوانید: 

با آخرین نسخه بتای iOS 16.2، اپل نمایشگر همیشه روشن با تنظیمات کم نور و اعلان‌های ضروری را برای آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس معرفی کرده است که نسخه جدید نرم افزار به آیفون اجازه می‌دهد تا تصاویر پس‌زمینه و اعلان‌ها را به طور کامل از نمای AoD مخفی کند. 

اپل سرانجام قابلیت نمایشگر همیشه روشن بهبودیافته‌ای همانند سامسونگ را ارائه کرد - ios aodهنگامی که تصویر زمینه و اعلان‌ها از AoD آیفون غیرفعال می‌شوند، ساعت و سایر ویجت‌های صفحه قفل برای کاربران باقی می‌ماند و این شبیه به اجرای AoD در گوشی‌های سامسونگ است که بسیار ساده و کم مصرف است؛ یک صفحه‌سیاه با ویجت ساعت و نمادهای برنامه‌هایی که اعلان‌ها از آن‌ها صادر شده را نشان می‌دهد.

علیرغم همه سر و صدایی که پیرامون ویژگی AoD اپل وجود دارد که انگار جدید و پیشگامانه است و اینکه چگونه از AoD در سامسونگ و سایر گوشی‌های اندرویدی بهتر است، اپل مجبور شد به خود بیاید و گزینه‌های ساده‌تری را در مقایسه با طراحی پر زرق و برق AoD را برای کسانی که عمر باتری بیشتر اهمیت می‌دهند، ارائه کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید